Select Page
Главная | Офтальмологія | Офтальмопластика

Офтальмопластика

Методи корекції зору

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Офтальмопластика в МЕДІЦЕНТР

Офтальмопластика – це хірургічні втручання, метою яких є видалення новоутворень і відновлення функцій очей і вік. Офтальмопластика також бореться з косметичними дефектами очей. Найчастіше операції виконуються за допомогою лазерного, радіоволнового обладнання.

Одним з головних переваг методу є його мала травматичність. При цьому лікувальний і косметичний ефект чудовий. Одним з підрозділів офтальмопластики є блефаропластика, яка дозволяє позбутися від вікових недоліків і косметичних дефектів повік.

Офтальмопластика
Офтальмопластика

Методи корекції зору

 
Зір найчастіше погіршується через рефракції – здатності очного органу до заломлення світлових променів. Коли рефракція в нормі, світло проходить крізь рогівку ока і кришталик, збирається в одній точці сітківки ока. Коли людина дивиться на предмети, які знаходяться поблизу і далеко, кришталик його ока поперемінно скорочується: то потовщується, то стає більш плоским. Це можливо завдяки роботі внутрішньоочних м’язів. Порушення цього механізму призводить до того, що людина перестає бачити ясно, картинка перед очима каламутніє, що в подальшому може призвести до сліпоти. У такому випадку необхідна корекція зору.

Сьогодні існує багато методів лікування зору, які дозволяють в подальшому відмовитися від носіння контактних лінз і окулярів. Переважно це стосується офтальмопластики. Як правило, вона здійснюється за допомогою лазерної корекції. Лазерна методика передбачає індивідуальний підхід до кожного пацієнта при виборі відповідного способу відновлення зору.

Рефракційна хірургія (хірургічна корекція із застосуванням лазерних технологій) – ефективний і безпечний спосіб відновлення зорових функцій при короткозорості, далекозорості, астигматизмі, пресбіопії.

Показання до лазерної корекції

Лазерна операція по поліпшенню зору показана хворим у віці від 18 до 45 років, яким встановлено діагнози короткозорості (до -12 D), далекозорості  (до+6 D), астигматизму (до ± 6 D). При цьому зір має бути стабільним, а гострі хронічні хвороби повинні бути відсутніми.

Пацієнтам віком до 18 років лазерна корекція ока протипоказана, так як очне яблуко ще не сформовано. Також не можна відновити зір таким способом тим, у кого встановлено порушення рефракції понад 12 D, тільки одне око, що бачить, тонка рогівка (до 440-450 мкм) і виявлена ​​вірусна інфекція.

Офтальмопластика

Діагностичні дослідження

 

Перед проведенням лазерної корекції зору, лікар призначає здачу аналізів. Пацієнту необхідно за тиждень до операції здати загальний аналіз сечі і крові, а також кров на РМП (RW), НВs-антиген і антитіла до гепатиту С.

Хірургічне лікування

 
Який би вид операції для корекції зору не застосовував доктор, її суть полягає в тому, що лазерний промінь проникає крізь рогівку на сітківку і змінює заломлення світла. Таким чином, пацієнт відновлює здатність бачити чітко предмети.

Операція на очі по відновленню зору проводиться під місцевою анестезією, яка дозволяє прибрати чутливість. На наступному етапі око фіксується таким чином, щоб під час процедури він не закривався, і формується область для роботи лазера. Після цього хірург виправляє форму рогівки, охолоджує поверхню і надягає контактну лінзу, яка забезпечить захист ока.

У цьому процесі офтальмолог повинен володіти спеціальними навичками і відповідним досвідом, адже кожна дія вимагає точного прорахунку до міліметра. Також успішна корекція залежить від надточного обладнання, яке дозволяє відстежувати навіть мінімальні зміни очного яблука і коригувати напрямок лазера в потрібну точку.

Така операція займає не більше 30 хвилин, і госпіталізація пацієнта не потрібна. Щоб уникнути ускладнень і швидше відновитися, слід дотримуватися таких правил:

 • перші кілька тижнів в період реабілітації не можна торкатися очей руками, а жінкам – робити макіяж;
 • відмовтеся від відвідування сауни, лазні, солярію, пляжу, не можна приймати гарячі ванни;
 • обмежте фізичну активність;
 • користуйтеся сонцезахисними окулярами.
Офтальмопластика

Вартість операції з відновлення зору

 
Ціна операції з відновлення зору лазером складається з наступних показників:

 • складність порушення рефракції;
 • вибір хірурга і рівень його компетентності в проведенні корекції;
 • обладнання, яке застосовується в ході операції;
 • анестезія;
 • список необхідних препаратів;
 • можливість цілодобової підтримки чергового лікаря;
 • післяопераційний профогляд.

Точну суму ви можете дізнатися при особистому огляді. У нашій клініці дуже приємні ціни, з урахуванням якості обладнання і високого професіоналізму лікарів.

Чекаємо Вас!

Записатися

Наші фахівці:
Черняк Єгор

Черняк Єгор

Хірург-офтальмолог

Петренко Оксана

Петренко Оксана

Хірург-офтальмолог

Лепіхова Олена

Лепіхова Олена

Хірург-офтальмолог

Записатися на процедуру

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом