Select Page
Главная | Офтальмологія | Офтальмопластика | Реконструктивна і естетична офтальмопластика

Реконструктивна і естетична офтальмопластика

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Лікування набряків під очима

З віком м’язовий каркас навколо очей слабшає, перегородки, що з’єднують тканини, розтягуються, набухає жирова клітковина і з’являється грижа нижньої повіки. Мішки під очима також можуть утворитися і в юному віці, але це найчастіше генетична схильність. Яким би не було походження набряків під очима, він добре псує зовнішній вигляд, тому потребує лікування.

Операція з видалення гриж під очима проводиться двома методами:

 • видалення жирової тканини;
 • висічення надлишоку шкіри.

До видів хірургічного видалення мішків під очима відноситься пластика верхніх і нижніх повік, а також кругова пластика. У разі поєднання кількох дефектів пластичні хірурги застосовують відразу всі види пластичних операцій на очі.

Показання до видалення очних гриж

За допомогою процедури можна усунути такі проблеми:

 • дрібні мімічні зморшки;
 • нависання верхньої повіки;
 • грижові мішки;
 • в’ялість шкіри;
 • опускання куточків очей;
 • надмірність шкіри навколо очей.

Протипоказання до операції

Не рекомендується видалення грижових мішків під очима, якщо присутні постійна сухість в очах, при катаракті і підвищеному артеріальному або внутрішньоочному тиску.

Крім цього, хірургічного втручання варто уникати при захворюваннях ендокринної системи, офтальмологічних хворобах, загостренні соматичних захворювань і порушення згортання крові.

Етапи видалення гриж під очима

  1. Підготовчий. Включає консультацію офтальмохірурга, під час якої доктор вивчає особливості обличчя пацієнта, уточнює інформацію про стан здоров’я очей. Пацієнт здає необхідні аналізи.
  2. Пластична операція на повіки очей. Хірург розмічає області видалення зайвої шкіри і підшкірного жиру, розрізає, видаляє зайві тканини, перерозподіляє підшкірно-жирову клітковину, усуває одутлість, проводить кантопексію (підтяжку), накладає шви і стерильні смужки. Операція може проводитися як під загальним наркозом, так і під седацією.
  3. Процес реабілітації. Починається через 2 дні після видалення грижових мішків під очима. Включає виконання простих вправ, проведення перев’язок, прикладання холодних компресів. У цей період потрібно уникати носіння контактних лінз, спати на високій подушці, виключити перегляд телевізора, читання книг, роботу за комп’ютером.

Активний спосіб життя можна починати вже через 5 днів після проведення офтальмопластики. Але варто користуватися темними окулярами і утриматися від інтенсивних навантажень. Косметикою можна починати користуватися не раніше ніж через півтора місяці після блефаропластики.

Записатися до фахівця

Вартість блефаропластики верхніх і нижніх повік

Ціна видалення грижі нижньої повіки залежить від складності та побажань клієнта. На вартість також впливає кваліфікація доктора і очікуваний результат. Уточнити ціни можна в клініці МЕДІЦЕНТР особисто, або зателефонувавши по телефону. Ми знаходимося в Голосіївському районі Києва.
Команда професіоналів:
Петренко Оксана

Петренко Оксана

Хірург-офтальмолог

Лепіхова Олена

Лепіхова Олена

Хірург-офтальмолог

Черняк Єгор

Черняк Єгор

Хірург-офтальмолог

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом