Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Отоларингологія
  4.  | Діагностика

Діагностика

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Діагностика слуху в «МЕДІЦЕНТР»

Ми проводимо оцінку функціональності ЛОР-органів для профілактики приглухуватості, призначення програми лікування.

Перевірка слуху – це діагностичний комплекс заходів, що включає в себе візуальний огляд, дослідження гостроти слуху, звукової провідності і характеру порушень за допомогою спеціального обладнання – аудіометру (MADSEN Itera II).

Діагностика

Діагностика порушень слуху за методами:

  1. Аудіометрія. Вимірюється частота, чутливість, гострота слуху за допомогою звуків різної інтенсивності. Визначається поріг чутності.
  2. Тимпанометрія. Оцінюється рухливість барабанної перетинки і звукова провідність слухових кісточок при впливі змінного тиску.
  3. Імпедансометрія. Об’єкт дослідження – звукопровідна система (середнє вухо, слухові нерви і слухова труба). Аналізується стан органів, щоб визначити точне місце і характер порушень.
  4. Коливання електричних потенціалів (КСВП). Фіксується реакція на звукову стимуляцію на поверхні шкірного покриву голови. Виявляється локалізація поразки.
Етапи діагностики

Лікар-сурдолог додатково проведе дослідження методом отоакустичної емісії, щоб визначити стан внутрішнього вуха. Призначить тести ASSR або ETF.

Консультація у дітей, так само як і у дорослих, починається з простого огляду зовнішнього вуха – отоскопії. Фахівці центру визначать чи не має слуховий апарат людини механічних пошкоджень або патологій будови.

Розширена діагностика слуху являє собою набір з усіх перерахованих способів оцінки, а також стандартні лабораторні аналізи: загальний і біохімічний аналіз крові, бактеріологічний посів мазків з вух. Таким чином лікарі бачать загальну картину захворювання, виявляють наявність вірусних і бактеріальних інфекцій, запалень.

Отримати консультацію кваліфікованого лікаря можна за адресою: м Київ, вул. Ломоносова, 71В.

Устаткування для діагностики слуху
Для даного дослідження ми використовуємо діагностичний аудіометр MADSEN Itera II

Призначений для проведення тональної і мовної аудіометрії з маскуванням (іпси- і контралатерального вузькосмуговим, широкосмуговим, білим і мовним шумом).

Має можливість проведення спеціальних тестів, таких як “ABLB”, “Stenger”, “SISI” і унікальну функцію імітатора зразкових слухових апаратів.

Завдяки сумісності з програмою протезування слуху NOAH, аудіометр може працювати спільно з персональними комп’ютерами систем лікування та протезування слуху слуховими апаратами.

Діагностику проводять:
Матюхіна Олена Леонідівна

Матюхіна Олена Леонідівна

Лікар-отоларинголог

Стоянов Едуард В'ячеславович

Стоянов Едуард В'ячеславович

Лікар-отоларинголог

Зелена Олена Станіславівна

Зелена Олена Станіславівна

Лікар-отоларинголог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Діагностика
Записаться на прием