Select Page
 1. Главная
 2.  | Офтальмологія

Офтальмологія

Повний комплекс послуг в одному центрі – діагностика, лікування, реабілітація.

Офтальмолог у «МЕДІЦЕНТР»

Спеціалізуємося на офтальмології широкого профілю: від корекції зору оптичними засобами до рефракційної хірургії, лазерних маніпуляцій і хірургії катаракти. Повний комплекс послуг в одному центрі – діагностика, лікування, реабілітація.

Зокрема, усуваємо непрохідність слізних каналів за допомогою унікальної в Україні операції. Фахівці центру під контролем отоларинголога проводять мікродренування нососльозних шляхів силіконовими імплантатами.

Коли потрібна діагностика

 • Відчуваєте біль в очах без видимих причин.
 • Не можете роздивитися предмети поблизу або на відстані.
 • З’явилася світлобоязнь і сльозотеча.
 • Перед очима виникають плями або помутніння.
 • Здається, що в очах «пісок».

Дослідження покаже, в чому причина змін. Лікар-офтальмолог проведе огляд на спеціальному обладнанні, призначить додаткові аналізи і в результаті допоможе перемогти хворобу, щоб вас не турбувало – астигматизм, короткозорість, кон’юнктивіт, глаукома або катаракта.

Первинна консультація дозволить визначити правильний шлях до одужання при будь-якому захворюванні. Вартість прийому за затвердженим прайсом, в розділі «Ціна консультацій».

Наш підхід і технології

 • Проводимо комплексне обстеження зору: візометрію, рефрактометрію, біометрію, пахіметрію, кератотопографію, офтальмоскопію;
 • Використовуємо інноваційний метод квантового ножа, який дає можливість виконувати операцію, забезпечуючи чудовий косметичний ефект, а також знижує ризик додаткової травматизації зовнішніх покривів і значно скорочує термін післяопераційної реабілітації пацієнтів.
 • Клініка обладнана власним хірургічним блоком і стаціонаром: 2 операційні, 4 комфортабельних палати;
 • Забезпечуємо спостереження за станом пацієнтів в стаціонарі, запрошуємо на консиліуми сімейного лікаря.

Офтальмопластика

Офтальмопластика – це особлива область офтальмології. Вона ефективна тільки в руках досвідчених лікарів, вимагає специфічних знань і окремої підготовки. 

З її допомогою можна відновити органи допоміжного апарату очей, щоб зберегти хороший зір і привабливу зовнішність. 

Операції проводяться в комфортній обстановці, без болю і практично без крові завдяки сучасному обладнанню та новітніми технологіями. 

Запис на прийом телефоном, електронною поштою або через форму зворотного зв’язку на сайті. Чекаємо вас за адресою: м Київ, вул. Ломоносова, 71В.

– Фахівці –
Офтальмологи центру
Яхніца Олена Ігорівна

Яхніца Олена Ігорівна

Лікар-офтальмолог

Черняк Єгор Миколайович

Черняк Єгор Миколайович

Хірург-офтальмолог

Лепіхова Олена Петрівна

Лепіхова Олена Петрівна

Хірург-офтальмолог

Петренко Оксана Василівна

Петренко Оксана Василівна

Хірург-офтальмолог

Відгуки –
Пацієнти клініки про нас
Хочу подякувати чудовому лікарю Черняку Єгору Миколайовичу. Лікар від Бога. Чудовий фахівець. Готувалися до операції, а він вирішив проблему протягом 20 хвилин. Вислухав, поставив вірний діагноз і все доступно пояснив.
Тетяна

Лікуємося у офтальмолога Олени Петрівни! Лікар оперувала доньку в серпні, результатом задоволені. Добре ставлення до пацієнтів і завжди допомагає порадами навіть в телефонному режимі!
Аліна

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Записаться на прием