Select Page
 1. Главная
 2.  | 
 3. Офтальмологія
 4.  | Офтальмологічна діагностика

Офтальмологічна діагностика

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Методи діагностики очних захворювань

Можливість насолоджуватися фарбами світу – одне з найяскравіших задоволень життя. Щоб зберегти гостроту зору надовго, кожній людині необхідно регулярно проходити комплексну діагностику у офтальмолога.

У МЕДІЦЕНТР ви зможете не тільки пройти якісну діагностику з можливістю виявлення хвороби на ранніх стадіях, а й підібрати найбільш ефективну методику лікування.

Діагностичне обладнання

У клініці МЕДІЦЕНТР є все необхідне, щоб провести ретельне дослідження, поставити правильний діагноз, призначити необхідне лікування або забезпечити правильну профілактику.

  • Мікроскоп з вбудованим освітлювачем (щілинною лампою). Застосовується для загального огляду очного яблука.
  • Офтальмоскопи. Дозволяють досліджувати очне дно.
  • Авторефкератометр. Вимірює силу заломлення і кривизну рогівки. Визначає короткозорість у хворого, далекозорість та астигматизм. Дозволяє вивести результат на папір.
  • Фундус-камера. Використовується під час комп’ютерної периметрії для визначення меж поля зору. За допомогою цього пристрою пацієнт зможе побачити своє очне дно і існуючі судинні зміни, щоб потім продовжити лікування у кардіолога, невролога та інших суміжних фахівців.
  • УЗД (А-метод, В-скан). Визначають розміри очного яблука і його внутрішньої будови.
  • Кератотопограф і пахіметрія. Використовуються для вимірювання поверхні рогівки, її товщини.
  • Тонометр Маклакова, аппланаціонний тонометр Гольдмана або тонограф використовується, для вимірювання внутрішньоочного тиску.

Часто проблеми із зором виникають через порушення його гостроти. Тоді буде потрібно провести візометрію. Для цього використовується тільки спеціалізований проектор з різними видами лінз.

Порядок дослідження

 
Дослідження офтальмологічних захворювань проходить за певними правилами і за допомогою стандартного устаткування. Але іноді для більш детального вивчення проблеми потрібні додаткові пристрої.

Наприклад, щоб поставити остаточний діагноз «катаракта», лікар оглядає пацієнта за допомогою щілинної лампи, перевіряє гостроту зору, вимірює внутрішньоочний тиск, розмір сили рогівки, призначає УЗД. Але якщо є підозра на глаукому, то внутрішньоочний тиск і кордони очного поля потрібно виміряти кількома способами. При рефракційних захворюваннях потрібно визначити рефракцію ще і з широкою зіницею.

Кожна проблема офтальмології вимагає індивідуального дослідження на спеціальному обладнанні. Звертайтеся в нашу клініку, і ви отримаєте безпечний і професійний підхід до вашого зору.

 

Діагностику проводять:
Яхніца Олена Ігорівна

Яхніца Олена Ігорівна

Лікар-офтальмолог

Черняк Єгор

Черняк Єгор

Хірург-офтальмолог

Лепіхова Олена

Лепіхова Олена

Хірург-офтальмолог

Петренко Оксана

Петренко Оксана

Хірург-офтальмолог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Офтальмологічна діагностика
Записаться на прием