Select Page
  1. Главная
  2.  | Денний стаціонар

Денний стаціонар

Денний стаціонар в «МЕДІЦЕНТР»

На базі медичного центру функціонує відділення для стаціонарного лікування. Часто пацієнти встигають пройти обстеження і здати всі аналізи за 1-2 дні, в державній поліклініці на етап діагностики іноді потрібно до 3 тижнів.

Досвідчені фахівці налаштують крапельне введення ліків, спостерігатимуть за станом пацієнта весь день, в процесі скорегують програму або нададуть термінову медичну допомогу при необхідності.

Денний стаціонар

Показання до направлення в денний стаціонар

  • Курс процедур при загостренні хронічних захворювань;
  • Коли потрібен тривалий контроль лікаря над дією ліків;
  • Необхідно внутрішньовенне введення лікарських препаратів;
  • Комплексне лікування, з введенням медикаментів по годинах і фізіотерапевтичними процедурами за графіком;
  • Після малоінвазивних операцій, повноцінного хірургічного втручання.

Наш підхід і технології

  • Стаціонар денного перебування працює також у вихідні дні. Пацієнти можуть пройти медичне обстеження або курс лікування без шкоди для роботи, без оформлення лікарняного;

 

  • Середній час перебування від 3 до 12 годин на добу. Після діагностики, фізіотерапії, операції наші пацієнти можуть повернутися додому, в звичну комфортну обстановку;

 

  • Перевага приватної клініки – можливість розташуватися на період обстеження в одномісній палаті. При відновленні здоров’я дитини в палаті передбачено місце для батьків.

 

Клініка обладнана всім необхідним обладнанням для діагностичного аналізу, медикаментозного лікування і безболісних малоінвазивних операцій. Ціни на розміщення опубліковані в прайс-листі на сайті центру.


Запис на консультацію – по телефону або електронній пошті. Відділення знаходиться за адресою: м Київ,вул. Ломоносова, 71В.

Відгуки –
Пацієнти клініки про нас
Потрапив до лікаря з гострою проблемою, мені призначили серйозне лікування в стаціонарі. Я дуже радий, що пролікувався саме в цій клініці, так як тут є всі умови для комфотного перебування і відпочинку після процедур.
Євген

Відвідували з дитиною денний стаціонар клініки. Персонал дуже уважний, всі процедури виконували вчасно і професійно. Окремо варто відзначити комфортабельні палати, в яких дуже приємно перебувати з дитиною.
Марина

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Денний стаціонар
Записаться на прием