Select Page

Діагностика і лікування катаракти у дітей

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Діагностика і лікування катаракти у дітей в Києві

Катаракта – часте захворювання очей, яке спостерігається у кожної 300-ї людини. Найбільш схильні до похилого віку і діти, які мають різні сприятливі фактори, як спадковість, травми, фактори навколишнього середовища та ін. Суть захворювання криється в помутнінні кришталика ока, який, будучи природною лінзою, здатний миттєво фокусуватися на предметах і людей. Але це не означаєт, що катарактою не можуть страждати діти. Навпаки, відсоток осіб молодшого юного віку, які пошкодили катаракту, неухильно зростає, що підтверджують дослідження вчених-офтальмологів. Тому відсоток звернень в офтальмологічні клініки з приводу діагностики і лікування катаракти у дітей останнім часом зростає.
Катаракта
Катаракта

Діагностика захворювань 

Катаракта – небезпечна недуга, наслідки запуску якої можуть привести до втрати зору. Проблема діагностування пов’язана з неможливістю визначити катаракту в умовах лікарні чи поліклініки. Для установки діагнозу застосовується сучасне обладнання і викликається кваліфікований фахівець. Лікування катаракти у дітей в Києві можливо тільки за умови точної і швидкої її діагностики на початкових стадіях. Проблема більшості пацієнтів полягає в запізнілому зверненні до лікаря, коли хвороба почала прогресувати. Тому при будь-яких неприємних і незрозумілих симптомах, пов’язаних з порушенням нормального зору у дитини, необхідно не зволікати і записуватися на прийом в офтальмологічну клініку. При діагностуванні використовується методу перевірки очного дна. При цьому необхідний високий рівень освітлення. На поглибленому рівні катаракта визначається світловою лампою, що дає точний результат. Також застосовуються і інші методи діагностики.

Лікування катаракти

Лікування вродженої катаракти проводиться методом факоемульсифікації, при цьому всередину ока вставляється штучна лінза. Суть подібної операції – заміна пошкодженого кришталика на новий (інтраокулярної). Лікування катаракти у дітей в Києві відбувається з використанням місцевої анестезії, що більш безпечно для дитячого організму. Якщо відкласти лікування, варіантом ускладнення може бути набухання кришталика, патологічно збільшений розмір якого, в свою чергу, зменшить кількість рідини всередині очей. Як наслідок, це призводить до ще одного ускладнення – вторинної глаукоми.

Її ефективне лікування можливе за допомогою хірургічної операції. Тому потрібно поспішати, коли мова заходить про лікування катаракти у дітей.

Катаракта
Катаракта

Видалення хрусталика або що таке метод «факоемульсифікації»

Сучасне обладнання дозволяє видаляти катаракту не чекаючи, коли вона дозріє всередині ока. За допомогою ультразвуку лікування катаракти проводиться швидше і надійніше. Щоб виконати операцію більше не потрібно довго чекати її «дозрівання». Операція проводиться на будь-якій стадії виявлення катаракти. При цьому шви не накладаються, а зір повертається до ідеальної відмітки за пару тижнів. Незважаючи на складність видалення катаракти, ці дії виконують на сучасному обладнанні, яке є в нашій клініці. Виконання і контроль за операцією проводиться тільки висококваліфікованими фахівцями – офтальмологами, які працюють в клініці «ДокторЗір». Тому, почувши скарги від дитини або помітивши порушення зору, не відкладайте на потім запис в клініку на прийом до окуліста – телефони вказані на сайті – це допоможе зберегти зір дитині.
Команда професіоналів:
Черняк Єгор

Черняк Єгор

Хірург-офтальмолог

Лепіхова Олена

Лепіхова Олена

Хірург-офтальмолог

Петренко Оксана

Петренко Оксана

Хірург-офтальмолог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Катаракта
Записаться на прием