Select Page
Главная | Офтальмологія | Офтальмопластика | Хірургічне лікування ендокринної орбітопатії

Хірургічне лікування ендокринної орбітопатії

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Хірургічне лікування ендокринної орбітопатії

Лікування ендокринної орбітопатії проводиться при прогресуючих хворобах тканин орбіти і самого ока, коли запальний процес зачіпає м’які тканини. Внаслідок захворювання уражаються сполучна і жирова тканини, слізні залози і м’язи. Причиною недуги найчастіше стає дисфункція щитовидної залози. Наприклад, коли у пацієнта діагностована Базедова хвороба, перніціозна анемія, тиреоїдит Хашимото та інші патологічні стани.

Специфіка лікування

При перших ознаках патології необхідно відразу звернутися в спеціалізовану клініку, де досвідчений лікар проведе необхідну діагностику і призначить терапію. На ранньому етапі захворювання, що протікає від 8 до 16 місяців, проблему можна вирішити за допомогою стабілізації функціонування щитовидної залози. Тут прописується медикаментозна терапія, радіоактивна йодна терапія або хірургічне лікування ендокринної орбітопатії. Але всі маніпуляції необхідно проводити під наглядом офтальмолога.

У період стабілізації захворювання ознаки окулярного запалення можуть зникнути, тому можна приступати до хірургічного видалення шкоди після запалення. Для цього застосовується естетична реконструкція або функціональні виправлення.

Операція проходить в кілька етапів:

  1. Декомпресія орбіти.
  2. Усунення косоокості.
  3. Пластика повік.

Де проводиться лікування

Хірургічне лікування захворювання відноситься до реабілітаційної хірургії, тому що дозволяє пацієнтові повністю повернутися до звичного укладу життя. Сьогодні вирішити складну офтальмологічну проблему можна і в Україні.

В області лікування ендокринної орбітопатії провідні фахівці клініки МЕДІЦЕНТР змогли досягти значних результатів у виправленні екзофтальму. Тому проведення мініінвазивної декомпресії орбіти можливо сьогодні і в Києві. Під час оперативного втручання хірург усуває анатомічні структури, що перешкоджають нормальному положенню очного яблука.

Таким чином, хворий може розраховувати на усунення косоокості, яке виникає при потовщенні і фіброзу окорухових м’язів, не покидаючи межі Києва. Наші провідні хірурги допоможуть назавжди позбутися від дефекту. Всі хірургічні маніпуляції здійснюються через мікророзсічення, що дозволяє уникнути помітних шрамів.

Записатися до фахівця

Команда професіоналів:
Петренко Оксана

Петренко Оксана

Хірург-офтальмолог

Черняк Єгор

Черняк Єгор

Хірург-офтальмолог

Лепіхова Олена

Лепіхова Олена

Хірург-офтальмолог

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом