Select Page

Сурдолог і слухопротезування

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Сурдолог і слухопротезування в «МЕДІЦЕНТР»

Допомагаємо повернути слух за допомогою терапії або слухопротезування. У МЕДІЦЕНТР працюють досвідчені лікарі, які при необхідності підключають до роботи фахівців суміжних напрямів. Отоларинголог (ЛОР) виявляє загальні захворювання, пов’язані з вухом, горлом і носом. Функція лікаря-сурдолога полягає в лікуванні патологій: вродженою чи набутою приглухуватості, наслідків травм та інфекційних захворювань.

Шум у вухах, тривале запалення, труднощі з визначенням напряму і джерела звуку повинні стати сигналом до дії. Рекомендуємо не відкладати лікування, негайно звертатися за допомогою і записуватися на прийом при появі проблем зі сприйняттям звуків.

Коли потрібен лікар-сурдолог

1. При кондуктивній приглухуватості. Якщо відсутнє нормативне звукопроведення через сірчані пробоки, сторонніх тіл в зовнішньому слуховому проході або гострого отиту. У разі патології носа, носоглотки, барабанної перетинки, інших органів.

2. При сенсоневральній приглухуватості. Якщо порушено звукосприйняття через вроджену патологію внутрішнього вуха, хронічне запалення, появи новоутворень в оболонці головного мозку, недостатнього кровообігу або ускладнень після інфекцій.

Діагностика серйозних порушень слуху – це компетенція лікаря вузької спеціалізації. У нашому центрі обстеження проведе експерт в області сурдології, на обладнанні, що дозволяє з високою точністю поставити діагноз.

 

Наш підхід і технології

  • Вибираємо необхідну тактику лікування за допомогою ендоскопічного огляду, імпедансометрії, аудіометрії;
  • У процесі досліджень визначаємо ступінь приглухуватості і поріг слухового сприйняття. «МЕДІЦЕНТР» – клініка з сучасним діагностичним аудіометром MADSEN Itera II;
  • Вивчаємо скроневі кістки, шийний відділ хребта, головний мозок і судини за допомогою сучасного обладнання. Консультація фахівців суміжних напрямів – нейрохірурга, невролога – допомагає вибрати оптимальний варіант терапії;
  • Призначаємо антибактеріальні, протизапальні засоби, фізіолікування (УВЧ, УФ-опромінення, лазеротерапія);

Підбираємо і налаштовуємо слухові апарати. В рамках комплексної системи слухопротезування складаємо індивідуальну програму реабілітації.

Запис на огляд доступний по телефону та електронною поштою. Ціни можна вивчити у відкритому прайсі, дізнатися на ресепшені. Телефонуйте, приходьте до нас за адресою: м Київ, вул. Ломоносова, 71В. Ми завжди готові допомогу нашим пацієнтам відновити слух і повернути здоров’я.

Консультацію проводить:

Матюхіна Олена

Матюхіна Олена

Лікар-отоларинголог

Записатися до

фахівця

Контакти центру
Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом