Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Отоларингологія
  4.  | Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування та ремонт слухових апаратів

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Сервісне обслуговування та ремонт слухових апаратів в МЕДІЦЕНТР

Слуховий апарат – це чутливий прилад, що вимагає певного догляду за собою. Про правила користування пацієнтам розповідає лікар-сурдолог / слухопротезист до установки. Крім того, вони записані в інструкції. Але з часом будь-який пристрій виходить з ладу, слуховий апарат – не виняток.

Обслуговування

Все починається з діагностики. Повна перевірка функціонування пристрою повинна проводитися після падіння, удару, попадання вологи, програмних збоїв. Про причини пошкодження потрібно детально повідомити майстру, тоді він швидше усуне несправність.

Слуховий апарат ламається, коли спостерігається спотворення або відсутність звуку. Це відбувається через падіння, попадання вушної сірки в канали передачі, внутрішнього або зовнішнього забруднення, механічного зносу мембрани, попадання рідини, збою прошивки або заводський брак. Через подібні поломки найчастіше потрібно відремонтувати мікрофон або ресивер. Також відмовити могли контакти акумуляторів, кнопки, регулятори гучності, підсилювачі.

Ремонт мікрофона

Приладу знадобиться новий мікрофон, якщо:

– нічого не чути, коли апарат включений;

– або чути, але занадто тихо або глухо;

– занадто явні звуки навколишнього шуму.

Ремонт ресивера

Ресивер – це динамік всередині приладу, від якого транслюється звук у вушний канал. Замінити його доведеться тоді, коли:

– не чути співрозмовника;

– під час бесіди занадто явні фонові шуми, тріск, скрегіт, скрип;

– звук періодично пропадає і повертається, якщо постукати або потрясти пристрій.

Сервіс при попаданні рідини

Чистка апарату повинна проводитися регулярно, так як волога в будь-якому випадку потрапляє всередину приладу. Якщо ж на нього випадково пролили сік або упустили у ванній, то апарат потрібно здати в ремонт. Майстерня з ремонту слухового обладнання поверне його до життя, провівши наступні заходи:

– розбирання і хімічну промивку в УЗ-ванні;

– заміну зламаних елементів;

– відновлення пайки через окислення;

– заміну «постраждалих» SMD-компонентів.

«Перша допомога»

Залишати прилад в несправному стані і продовжити їм користуватися не можна. Відремонтувати самостійно теж небажано. Але якщо він намок, то «збільшити життя» йому можна: дістаньте з слухового апарату батарейку і відразу звертайтеся в сервісний центр.

Медичний центр МЕДІЦЕНТР ретельно стежить за здоров’ям пацієнтів, тому надає всебічну підтримку, включаючи комплексний ремонт слухових приладів.

Ми знаходимося в Києві в 10 хвилинах ходьби від ст. м. Виставковий центр. Телефонуйте при першій необхідності.

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Сервісне обслуговування
Записаться на прием