Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Отоларингологія
  4.  | Підбір слухового апарату вдома

Підбір слухового апарату вдома

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Підбір слухового апарату вдома від «МЕДІЦЕНТР»

Придбання слухового пристрою – відповідальне завдання, виконувати яке потрібно тільки з ЛОР-лікарем, -сурдологом, слухопротезистом. Навіть найсучасніші слухові апарати повинні налаштовуватися індивідуально, а ці особливості стають відомі після огляду і аудіологічного аналізу.

При цьому часто буває, що ЛОР-консультації необхідні тим, кому важко відвідати клініку: нездатним ходити, а також людям похилого віку.

У таких випадках можна викликати фахівця додому, який проведе огляд і підбір девайса.

Підбір слухового апарату вдома
Підбір слухового апарату вдома

Як ЛОР-лікар, слухопротезист підбере слуховий апарат вдома?

Спеціаліст привозить з собою портативне обладнання для первинної діагностики пацієнта.

Після збору інформації він переходить безпосередньо до підбору, так само як і в МЕДІЦЕНТР. Справа в тому, що ця процедура повністю збігається з клінічної:

1. Збір анамнезу (коли почалася втрата слуху, з чим це пов’язано, чи бували подібні обстеження раніше, яке лікування проходили, чи використовували прилад раніше);

2. Огляд слухової системи (в тому числі перетинок, раковини і слухового проходу) для вивчення будови вуха хворого, перевірки наявності сторонніх тіл і вушних пробок, перфорації в барабаних перетинках;

3. Перевірка порога слуху і сприйняття мови (шепіт і звичайна розмова), іноді за допомогою переносного аудіометру; 

4. Консультації та рекомендації по моделям приладу. 

 

ЛОР-лікар -сурдолог, слухопротезіст носить з собою всі необхідні інструменти. Наприклад, якщо він знайде вушну пробку, то спокійно видалить її в домашніх умовах.

Після обстеження проводиться примірка пристрою завушного типу і деяких стандартних вушних вкладишів за розміром пацієнта. Всі налаштування виконуються на ноутбуці або портативному програматорі.

Важливо!

Лікар не зможе виготовити вкладиш відповідно до виявлених особистих характеристик: індивідуальні апарати проектуються і виготовляються в промислових умовах. Вдома доктор зробить зліпок для вкладиша і відправить на виробництво. Отримувати готовий слуховий пристрій пацієнту особисто не обов’язково. Замість нього може прийти друг або родич / довірена особа

У медичному центрі МЕДІЦЕНТР «Доктор ЛОР» в Києві надається широкий спектр отоларингологічних послуг. Однак якщо ви не зможете відвідати наш центр, то ми надамо виїзд додому нашого лікаря.

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Підбір слухового апарату вдома
Записаться на прием