Select Page
Главная | Отоларингологія | Операції | Операції на гортані і шиї

Операції на гортані і шиї

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Операції на гортані і шиї: причини і показання

Як правило, болі при ковтанні викликані простудними захворюваннями. Якщо випадок не запущений, то лікування проходить медикаментозно. Але іноді пацієнти доводять ситуацію до радикальних заходів. Ще частіше привід для хірургічного втручання взагалі ні від кого не залежить. Розглянемо причини і наслідки.

Операція на голосових зв’язках

Втручання потрібно, коли відбуваються зміни в тканинах або порушується рух голосових складок. Призначається при наступних діагнозах:

– поліпа в горлі;

– кісти надгортанника, глотки, голосових зв’язок;

– одно- або двосторонній параліч цих тканин. 

Ключові симптоми: довгострокова захриплість, швидка стомлюваність голосу, осиплість, переривчастий подих, афонія (повна втрата голосу). 

Операція на зв’язках шиї

Таку необхідність викликають різні захворювання гортані і горла. Наприклад, якщо у пацієнта знаходять рак гортані або він серйозно травмував її, то йому призначають ларингектомію – видалення (резекцію) гортані. 

Після гістологічного аналізу і обстежень лікарі вирішують, видаляти її частково або повністю. Але незалежно від рішення це складний процес, що вимагає довгого відновлення, дотримання лікувальних методик і процедур.

Пам’ятайте: чим раніше виявити пухлину, тим легше впоратися з ситуацією. Якщо ви відчуваєте легку або сильну захриплість, відчуття стороннього предмета в горлі, ускладненість ковтання – негайно запишіться на ендоскопію до ЛОРа. 

Записатися до фахівця

Операція з видалення лімфовузлів на шиї

Запалення шийних лімфовузлів трапляється часто. В основному, вони збільшуються з однієї або з обох сторін через різні форми ангін. 

Лікування лімфатичних вузлів залежить від причини патології. При тій же ангіні – якщо вчасно звернутися до лікаря – буде досить пропити курс антибіотиків.

Однак в запущених стадіях запалення може нагноїтися, і тоді доведеться розкривати вузли. Пухлина лімфатичних вузлів також потребуює їх резекції. 

Ларингологічні хвороби різної форми, ступеня і складності лікують фахівці МЕДІЦЕНТР. Вартість операції уточнюється після діагнозу. 

Ми знаходимося в Києві біля ст. м. «Виставковий центр». Запишіться на прийом, і наші лікарі проведуть діагностику, відповідне лікування і повну реабілітацію.

Команда професіоналів:
Матюхіна Олена Леонідівна

Матюхіна Олена Леонідівна

Лікар-отоларинголог

Костюченко Олександр Леонідович

Костюченко Олександр Леонідович

Хірург-отоларинголог

Іскренко Юрій Іванович

Іскренко Юрій Іванович

Дитячий лікар-отоларинголог

Левицький Андрій Віталійович

Левицький Андрій Віталійович

Лікар-отоларинголог

Записатися до фахівця

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом