Select Page
 1. Главная
 2.  | 
 3. Отоларингологія
 4.  | Фізіотерапія

Фізіотерапія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Фізіотерапія в «МЕДІЦЕНТР»

Допомагаємо відновити організм після хвороби за допомогою фізіотерапевтичних методів. Лікуємо теплом, електрострумом, магнітним УФ і ІЧ-випромінюванням.

Комплекс послуг центру

Допомагаємо відновити організм після хвороби за допомогою фізіотерапевтичних методів. Лікуємо теплом, електрострумом, магнітним УФ і ІЧ-випромінюванням.
Фізіотерапія

Лазеротерапія

 
Випромінювання насичує тканини киснем, стимулює регенеративні процеси, підвищує клітинний імунітет. Сприяє швидкому відновленню, завдяки протизапальній дії.

Лазеротерапія широко використовується в ЛОР-сфері для лікування і профілактики захворювань. Лазер допомагає зняти запалення і підвищити імунні сили організму. Завдяки цьому він дозволяє:

 • Значно прискорити одужання;
 • Звести до мінімуму частоту загострення ЛОР-хвороб;
 • Зняти запалення або запобігти йому.

Таким чином, якість життя пацієнтів істотно підвищується.

Крім захворювань ЛОР-органів, лазеротерапія допомагає у випадках хронічних запалень, тромбофлебіту, лімфостазу, панкреатиту, цукрового діабету, імунодефіциту.

Магнітотерапія

 
Вплив магнітним полем викликає коливальний рух частинок в тканинах. В результаті утворюється тепло в м’язах, лімфі, судинах. Прискорюється кровообіг, активізується лімфообіг, поліпшується вентиляція легенів.

Наша клініка використовує магнітотерапію в отоларингології для поліпшення ефекту від застосування ліків, а також для ефективної боротьби з такими ЛОР-захворюваннями як:

 • Хронічні і гострі риніти;
 • Отити – запалення середнього вуха;
 • Ларингіт;
 • Гайморит;
 • Тонзиліт;
 • Хронічний фарингіт.

Як правило, магнітотерапія використовується як доповнення до основного лікувального курсу. Магнітотерапія повинна бути тривалою і систематичної, ЛОР-лікар призначить вам курс лікування 10-20 сеансів в залежності від вашої ситуації. Разові процедури неефективні.

Електрофорез з лікувальними розчинами

Вплив постійного струму малої сили розширює судини, покращує метаболізм клітин. Запальні процеси зменшуються, відновлюються функції залоз внутрішньої секреції.

Показання: захворювання в області гінекології, урології, дерматології, неврології, ревматології.

Ультрафонофорез

За допомогою ультразвуку лікарські засоби вводяться точково і глибоко в потрібні тканини. Ліки діють швидше в порівнянні зі звичайною ін’єкцією, не викликає побічних ефектів і має стійкий позитивний ефект.

Серед іншого метод дозволяє:

 • Активувати обмінні процеси навіть на клітинному рівні;
 • Поліпшити лімфодренаж;
 • Локально поліпшити кровообіг;
 • Прискорити процеси регенерації тканин;
 • Зменшити запалення і набряки.

Таким чином, ультрафонофорез є одним з найбільш дієвих допоміжних методів для лікування риніту, отиту, гаймориту, фронтиту, тонзиліту, фарингіту і т.д.

Крім захворювань ЛОР-органів метод дозволяє лікувати остеохондроз, хронічний бронхіт, туберкульоз, гастрит, наслідки травм і операційних втручань.

Ультразвукова терапія

Ультразвук проникає на різну глибину, в залежності від налаштувань частоти і цілей терапії. Надає загоюючу, спазмолітичну, бактерицидну дію. Застосовується для знеболювання, зняття запалень. Ефективний для дітей і дорослих.

Показання: артрит, артроз, невралгія, радикуліт, наслідки переломів, хвороби сечостатевої, травної, дихальної систем.

Протибольова електротерапія

Ампліпульстерапія допомагає збільшити артеріальний приплив, активує метаболізм, знімає спазми за рахунок дії струмом високої частоти. Лікування протікає в комфортних для пацієнта умовах – рецептори не дратує, набряклість спадає, біль іде.

Показання: порушення кровообігу, хронічне запалення, пролежні, наслідки травм.

 

Кожна послуга медичного центру сприяє поліпшенню здоров’я пацієнтів. Вартість консультації ви можете подивитися в опублікованому прайсі, де є й ціна на фізіотерапію. Процедури проводимо за адресою: м Київ, вул. Ломоносова, 71В.

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Фізіотерапія
Записаться на прием