Select Page

КСВП обстеження

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

КСВП в «МЕДІЦЕНТР»

Об’єктивна аудіометрія по слуховим викликаним потенціалам (КСВП) – це метод коротких слухових викликаних потенціалів (КСВП), який дає оцінку реакції на звукову стимуляцію за допомогою реєстрації електричних імпульсів на поверхні голови.

Допомагає виявити порушення функцій слухового нерва, равлика, волосистих клітин і стовбура мозку – системи, яка відповідає за провідність сигналу до головної кори для інтерпретації звуків. Об’єктивний і неупереджений спосіб перевірити слух, так як не вимагає усвідомленого участі досліджуваного. Рекомендований для діагностики порушень у немовлят, дітей, дорослих.

КСВП

Коли потрібно пройти обстеження?

  • З’явилася підозра на ретрокохлеарні порушення в системі слухового аналізатора
  • Діагностована нейропатія органів
  • Спостерігається зниження гостроти слуху
  • Потрібна об’єктивна оцінка слухового порогу
  • Дитині складно говорити через затримку мовного розвитку
  • Перед вибором корекційного слухового апарату

Етапи діагностики

Процедура починається з підготовки пацієнта. Ретельна і правильна підготовка до обстеження – обов’язкова умова успішного проведення КСВП-тесту. Тривалість дослідження – 1-2 години.

1. Лікар-сурдолог встановлює електроди на поверхні голови, надягає на реципієнта навушники і відправляє звукові сигнали в систему слухового аналізатора. Реакція фіксується, дані збираються в графіки.

 

 

 

 

2. Діагностика завершується консультацією. Спеціаліст медичного центру інтерпретує результати, дає рекомендації щодо подальшого лікування або призначає додаткові тести.

Вчасно проведений аналіз може врятувати малюка від розвитку патологій, не допустити критичне зниження слуху у дорослої людини.

Ціна дослідження опублікована в загальному прайс-листі, клініка розташована за адресою: м Київ, вул. Ломоносова, 71В.

Обладнання для КСВП

Для даного дослідження ми використовуємо систему ICS Chartr EP 200

Портативний апарат для реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП). Використовується для об’єктивної діагностики патологій і відхилень слуху, звукопровідних шляхів. Звуковий стимул відправляється через кістковий або повітряний телефон, система фіксує реакцію, результати звіряють з нормативними показниками.

Додатково застосовують для дослідження порога слуху (ASSR), а також для вестибулометрії (VEMP).

Виробник: Otometrics (Данія)

Особливості: одночасне обстеження вух по 6 частотам, гнучкі налаштування параметрів дослідження, електронний документообіг

Діагностику проводить:

Матюхіна Олена Леонідівна

Матюхіна Олена Леонідівна

Лікар-отоларинголог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

КСВП
Записаться на прием