Select Page

Ендоскопія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Ендоскопія в «МЕДІЦЕНТР»

Обстеження органів за допомогою ендоскопа – мініатюрної труби з відеочіпом і світловодом на одній стороні, з окуляром на інший.

Ендоскопія носа, носових пазух, гортані, носоглотки – це можливість правильно діагностувати, попередити розвиток захворювань. Лікар-отоларинголог бачить на медичному моніторі збільшену картину досліджуваної зони, може взяти зразок слизової для подальших тестів в лабораторії. Процедура безпечна для пацієнта. Проводиться трансназальним способом, без розрізів і травм.

Ендоскопія

Коли потрібна ендоскопія ЛОР-органів?

 • з’явилися часті кровотечі або виділення з носа;
 • відчуваєте проблеми з диханням через ніс;
 • не відчуваєте запахи;
 • підозра на пухлини в носовій порожнині;
 • помічаєте зупинку дихання під час сну;
 • хронічний ларинготрахеїт, тонзиліт, отит;
 • больові відчуття в області пазух носа;
 • постійне запалення слизових;
 • пропав голос, порушена голосова функція (осиплість);
 • шумить у вухах, поріг слуху помітно знизився;
 • болить горло, підозра на стороннє тіло в носоглотці;
 • дитина відчуває труднощі з промовою;
 • патологія розвитку голосових зв’язок.

Рекомендуємо пройти обстеження дорослим і дітям при появі хоча б одного симптому. Наші лікарі виявлять порушення фізичного стану, знайдуть патології, дадуть відповідь на питання і складуть програму лікування. 

Ендоскопія в оториноларингології також є обов’язковим етапом перед остаточним призначенням операції: ринопластики, видалення мигдалин, виправлення викривленої перегородки.

Етапи діагностики

Скільки триває ендоскопія? Огляд слизових дихальних шляхів або слухових органів займає в середньому 10-30 хвилин. Не потребує особливої підготовки. Іноді проводиться із застосуванням місцевої анестезії або судинозвужувальних препаратів.

 1. Пацієнта саджають у крісло. Стерильний прилад вводять через носовий хід або зовнішній слуховий прохід. Після чого ретельно вивчають всі області, що викликають занепокоєння: носова порожнина, носоглотка,гортань і так далі.

 2. Лікар оглядає слизову оболонку за допомогою відео на моніторі. Фіксує відхилення від норми (атрофія, гіпертрофія), знаходить осередок запалення в лор-органах або новоутворення. Збирає зразки для лабораторного дослідження.
 3. У фіналі отоларинголог складає рекомендації з лікування, при необхідності призначає додаткові аналізи і консультації. Відео з оглядом зберігають в історії хвороби пацієнта.

 

Трансназальная ендоскопія може бути поєднана з невеликою операцією з видалення поліпів або відновлення прохідності каналів. В цьому випадку процедура проходить під загальним наркозом.

Ендоскопія
Ендоскопія

Наш підхід і технології

 • Іноді використовуємо медикаментозний сон для максимального комфорту під час діагностики. Послуга відповідає світовим стандартам, має позитивні відгуки пацієнтів.
 • Кабінет обладнаний сучасним відеоендоскопом, апаратом для анестезіології. Всі інструменти піддаються повному циклу обробки: дезінфекція, мийка, сушка та підтримка стерильності в спеціальній бактерицидній шафі.
 • Для постановки точного діагнозу використовуємо комплексний підхід – ендоскопія з мікроскопією і віртуальним фарбуванням. Мікроскопічне дослідження дозволяє побачити хвороботворні бактерії, травми і перфорації. Часто метод застосовується для вивчення запалень в середньому вусі, атипових станів барабанної перетинки і слухового проходу.

Напишіть або зателефонуйте нам, щоб дізнатися скільки коштує первинний прийом з оглядом. Ціна залежить від виду процедури, супутніх маніпуляцій. Ми розташовані за адресою: м Київ, вул. Ломоносова, 71В.

Дослідження проводять:
Матюхіна Олена Леонідівна

Матюхіна Олена Леонідівна

Лікар-отоларинголог

Стоянов Едуард В'ячеславович

Стоянов Едуард В'ячеславович

Лікар-отоларинголог

Левицький Андрій Віталійович

Левицький Андрій Віталійович

Лікар-отоларинголог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Ендоскопія
Записаться на прием