Select Page

Аудіометрія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Аудіометрія в «МЕДІЦЕНТР»

Метод визначає поріг, після якого пацієнт чує звук. Мовна аудіометрія допомагає дізнатися якість розпізнавання мови людини, тональна – рівень чутності в діапазоні від 125 до 20 000 Гц.

Лікар-ЛОР або сурдолог проводить дослідження за допомогою професійного обладнання (MADSEN Itera II). Сучасний аудіометр фіксує результат з високою точністю, тому ми гарантуємо що виявимо всі порушення звукопроведення. При необхідності додатково призначаються тести Stenger, ABLB або SISI.

Аудіометрія

Коли потрібна аудіометрія слуху?

  • Гострота слуху знизилася
  • Хронічні захворювання вуха
  • Не минає шум у вухах
  • Після черепно-мозкової травми
  • Перед підбором слухового апарату

Клініка в особі досвідчених сурдологів і отоларингологів має багатий досвід діагностики різних захворювань. Кожна аудіограма інтерпретується, порогова частота перекладається на зрозумілу пацієнтові мову. Ціна консультації доступна, вартість вузьконаправленої і розширеної діагностики ви можете подивитися в затвердженому прайс-листі.

Етапи діагностики

Аудіометрія проводиться в звукоізольованій кабіні. Процедура не вимагає спеціальної підготовки, безболісна і займає не більше 20 хвилин. Підходить і дорослим, і дітям.

  1. Пацієнт сідає, одягає навушники. Лікар керує аудіометром зовні кабіни: подає сигнали за допомогою обладнання по наростаючій. Як тільки досліджуваний чує звуки – подає знак фахівцю.

  2. Отримані результати порівнюють з нормою, визначають рівень чутності і дають рекомендації щодо терапії або профілактики. Комп’ютерна методика дозволяє миттєво отримати графік з граничними значеннями, тому інтерпретація видається відразу.

Вчасно перевірити слух – значить запобігти туговухості, ускладненням, хронічній формі захворювань. Ми радимо пройти повний діагностичний комплекс, щоб упевнитися в діагнозі і вибрати правильну програму лікування. Записатися на консультацію можна за телефоном, електронною поштою, через форму зворотного зв’язку на сайті.

Аудіометрія
Аудіометрія
Обладнання для аудіометрії
Для даного дослідження ми використовуємо діагностичний аудіометр MADSEN Itera II

Призначений для проведення тональної і мовної аудіометрії з маскуванням (іпсі- і контралатерального вузькосмуговим, широкосмуговим, білим і мовним шумом).

Має можливість проведення спеціальних тестів, таких як “ABLB”, “Stenger”, “SISI” і унікальну функцію імітатора зразкових слухових апаратів.

Завдяки сумісності з програмою протезування слуху NOAH, аудіометр може працювати спільно з персональними комп’ютерами систем лікування та протезування слуху слуховими апаратами.

Дослідження проводять:
Матюхіна Олена Леонідівна

Матюхіна Олена Леонідівна

Лікар-отоларинголог

Стоянов Едуард В'ячеславович

Стоянов Едуард В'ячеславович

Лікар-отоларинголог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Аудіометрія
Записаться на прием