Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Дерматологія
  4.  | Дерматоонкологія

Дерматоонкологія

Дерматоонкологія

Що вивчає дерматоонкологія і де перевірити родимки в Києві

В родимках немає нічого небезпечного, якщо вони не змінюються протягом життя. Але якщо родимка з’явилася нещодавно, змінює форму, колір і розмір – не відкладайте візит до дерматоонколога.  
Дерматоонкологія

Чому потрібна перевірка родимок?

Родимка (невус) – це обмежене скупчення меланоцитів (клітин з меланіном). Вони нешкідливі для організму і можуть проіснувати все життя. Але є ризик, що родимка може перерости в онкозахворювання.
Одна з найнебезпечніших злоякісних пухлин – це меланома. На відміну від звичайних родимок, вона поводиться агресивно і викликає дискомфорт. Їй характерні такі риси:

  • розмір в діаметрі більше 5 мм,
  • асиметрична форма,
  • нерівні кордони або зазубрений край,
  • з вкрапленнями темного / чорного кольору,
  • може кровоточити,
  • може викликати печіння, свербіж, біль.

Остерігатися появи меланоми слід тим, хто засмагає на сонці (особливо з 11:00 до 16:00) або відвідує солярії; у кого багато родимок, а також спадкова схильність.

Помітити новоутворення допомагає самоогляд всього тіла. Найкраще оглядати знизу вгору перед дзеркалом.

Як проходить діагностика родимки?
Найпоширеніший і надійний спосіб обстеження родимки – це дерматоскопія (епілюмінісцентна мікроскопія).

Дерматоскопія – це візуальний огляд новоутворень шкіри і вивчення уражених ділянок під багаторазовим збільшенням за допомогою дерматоскопа. Метод досліджує не тільки рельєф шкіри, але і внутрішньошкірну будову епідермісу і сосочкового шару.

Диференціювати пухлину на ранніх стадіях допомагає цифрова дерматоскопія. Процедура безболісна і нагадує УЗД: дерматоскоп прикладається до обстежуваного ділянки, просвічує його і показує багаторазово збільшене зображення.

Комп’ютерна дерматоскопія дозволяє зробити фотознімок і вивести його на монітор, де можна додатково збільшити і розглянути клінічну картину шкірного покриву. Фото зберігається в базі і прикріплюється до анамнезу.

Чи можливо лікування?
Після дерматоскопії новоутворення лікар робить висновок про походження новоутворення. Але це не остаточний результат.

Щоб точно дізнатися злоякісну пухлину, потрібна біопсія родимки. Звичайно, дерматоонколога визначає за зовнішнім виглядом меланому або базаліому, але для підтвердження онкозахворювання і подальшого лікування необхідний гістологічний аналіз.

В ході біопсії беруть частковий забір клітин для мікроскопічного спостереження, щоб визначити діагноз. Проводиться під місцевою анестезією.

Якщо підтверджується ракова пухлина, то в якості лікування призначається повна резекція з діатермокоагуляцією (припіканням) тканини.

Перевірка родимок в Києві

Дерматоскопію шкіри в Києві проводить клініка МЕДІЦЕНТР. Фахівці нададуть прийом, проведуть огляд і при виявленні підозр виконають гістологію новоутворення. Сучасне високотехнологічне обладнання здатне виявити на ранніх стадіях меланому, базаліому, хворобу Боуена, невус сальних залоз Ядассона і інші.

Своєчасне звернення до лікаря допоможе запобігти навіть найнебезпечніші хвороби.

Чекаємо Вас!

 

 

 

Відгуки –
Пацієнти клініки про нас
Ми дуже задоволені клінікою. Прийом сподобався повністю. Матюхіна Олена чудовий доктор, має прекрасний підхід до дитини. Все правильно пояснила, правильно призначила лікування. Спасибо.
Назар, 12.03.2019

Як тільки зайшли в клініку дитина сказала “як тут добре”, на стіні намальована веселка, є чим зайняти дитину, пазли, малювання.
Іванов Іван

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Дерматоонкологія
Записаться на прием