Select Page

Психолог

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Допомога психолога в Києві

Сучасний світ дуже динамічний, повний стресів і непередбачених ситуацій, пресинг відчувається все сильніше. Але чи завжди наші проблеми такі великі, як здаються? Адже кожна людина може стати щасливішою, подивившись на ситуацію з іншого боку, вилікувавши свої дитячі травми і змінивши переконання. Дуже часто найсильніша людина не в змозі впоратися з нагромадженням роздратування, безсоння, стресу і депресіъ, в такому випадку можна знайти хорошого психолога в Києві.

Страх перед психологічною допомогою

Отримати психологічну допомогу в Києві не складає ніяких труднощів – кабінет психолога є практично в кожному медичному центрі. Але, згідно зі статистикою, в нашій країні люди побоюються звертатися до фахівця. У такої поведінки кілька причин:

  • Боязнь здатися слабким перед іншою людиною.
  • Від думки, що всі карти розкриються, людина ще сильніше закривається в собі.
  • Брак знань про психологію і психотерапевтів.

Чи варто звертатися до психолога?

Будь-яка проблема вирішиться простіше, складний період пройде менш болісно, якщо записатися на консультацію до досвідченого психолога. Ви тільки виграєте, надавши собі психологічну допомогу і моральну підтримку. У сучасному світі все більше людей звертаються до такого фахівця у важкі моменти життя.

З одного боку, психолог – це не лікар, він не лікує пацієнта ліками, не займається шизофренією і складними психічними розладами, а допомагає впоратися з проблемами в стосунках з іншими і самим собою. З іншого боку – він не один, його погляд об’єктивний, і він не стане переносити в вашу ситуацію власні психологічні проблеми.

Для психологів МЕДІЦЕНТР немає нічого важливішого за спілкування і терапевтичного результату від нього. Розмова між клієнтом і психологом завжди тримається в строгому секреті.

Після першого прийому, як правило, нормалізується психічний стан людини, і він бачить світ під іншим кутом. Терапевти нашого центру займаються вирішенням конфліктних ситуацій в сім’ї та поза нею, консультують підлітків, сімейні пари, допомагають людині розібратися в самому собі.

Консультація психолога, психотерапевта

Психолог, психотерапевт – в чому різниця?

Психолог збирає інформацію про психічні характеристики людини і видає рекомендації, які повинні йому допомогти. Наприклад, психолог виявляє схильності дитини до певної професії, викладає, займається науковою діяльністю. Звертайтеся до психолога, якщо вам потрібно отримати пораду з приводу ситуації в родині, проконсультуватися з приводу виховання дитини, розібратися з конфліктом на роботі.

Психотерапевт – це лікар, він має медичну ступінь. Він працює з очевидними відхиленнями від норми в психіці людини. Наприклад, стабільно пригнічений стан, депресія, страхи і фобії, залежності, сильний стрес, травма і наслідки травм. Спеціаліст допомагає людині глибоко розібратися в собі за допомогою спеціально підібраних технік і методик, перевірених часом, які вже допомогли величезній кількості пацієнтів зі схожими симптомами.  

Також психотерапевт допоможе, якщо у відповідь на стрес у людини з’явилася соматика, тобто захворює якийсь орган.

Чи варто звертатися до психотерапевта, якщо відчуваєте зміни настрою, зіпсували відносини з чоловіком або дитиною? Скоріше ні, ніж так, краще звернутися до психолога в Києві з нашого центру, він порадить як вчинити, прибере тривожність і труднощі розуміння проблеми.

Варто відзначити, що звертатися до психолога необхідно не тільки при нерозв’язних життєвих ситуаціях. Буває, що причин начебто немає, але людина хоче розібратися в собі і глибше заглянути в свою душу, зрозуміти свій характер, розставити пріоритети, направити енергію в правильне русло. В такому випадку необхідний прийом у психолога, ціну сеансу уточнюйте по телефону. У нашій клініці працюють тільки професіонали з багаторічним стажем, і результат може бути досягнутий після 1-2 сеансів роботи.

Послуги психолога Києва, вартість сеансу

У МЕДІЦЕНТР працює дитячий психолог (в Києві) і сімейний психолог вищої категорії. Хороший психолог для підлітка в Києві – це необхідна підтримка для дитини на шляху дорослішання. Як правило, для перебудови свідомості і формування особистості необхідний час. Кількість сеансів залежить від клієнта, наскільки він рішучий і готовий до змін.

Вартість послуг психолога можна дізнатися на сайті, або після першої консультації. Кваліфікований психолог з Києва налагодить контакт з клієнтом, повністю занурюючись в його проблеми і з’ясовуючи, що послужило причиною його стану і як йому можна ефективно допомогти.

Щоб бути гармонійною, щасливою людиною, легко досягати цілей і жити без почуття дискомфорту – запишіться на консультацію психолога в Києві в МЕДІЦЕНТР.

Чекаємо Вас!

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Психолог
Записаться на прием