Select Page
 1. Главная
 2.  | 
 3. Послуги
 4.  | 
 5. Сімейна медицина
 6.  | Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження

Цілі лабораторних досліджень для конкретних захворювань

Лабораторні дослідження – це цілий арсенал методів, спрямованих на аналіз використовуваного матеріалу. Для проведення лабораторних досліджень застосовується лише сучасне обладнання та спеціальний інструментарій. При використанні застарілих технологій аналіз може бути недостовірним, а після буде поставлений неправильний діагноз – тому важливо звертатися за лабораторними дослідженнями в клініку, оснащену сучасними технологіями.

Що будемо обстежувати

Залежно від хворого органу, припущень лікаря щодо діагнозу та супутніх захворювань проводиться подальше обстеження. Якщо пацієнт скаржиться на нездужання в області печінки, жовчного міхура та підшлункової, йому призначають розширені аналізи крові. Для підтвердження інфекційного ураження організму можуть зробити лабораторне дослідження жовчі.

Дітям і дорослим при першому зверненні призначають здати загальний аналіз крові і сечі, щоб виявити запальний процес, подивитися рівень гемоглобіну, кількість еритроцитів, тромбоцитів і лейкоцитів, наявність солей і піску в сечі. Щоб виявити бактерії стафілокока і стрептокока, призначають здати мокротиння із зіву, мазок з носа і глотки. Наявність запалення в шлунково-кишковому тракті або паразитів допомагає визначити аналіз калу.

Крім цього, призначають, у разі необхідності:

 • Аналіз на цитологію і гістологію для виявлення онкологічних клітин і виявлення новоутворень.
 • Мікробіологічні аналізи дозволяють виявити шкідливі мікроорганізми  і обрати найбільш ефективний метод лікування пацієнта.

Також існують і інші дослідження, які лікар рекомендує пройти, щоб створити точну картину захворювання. Серед них рентген, УЗД, біопсія (при підозрах на онкологію) та інші.

Основні лабораторні дослідження крові і сечі
Клінічні лабораторні дослідження потрібно здати для отримання точної картини захворювання. Найчастіше беруть аналіз:

 • Крові загальний. Береться з пальця або вени, допомагає швидше виявити запальний процес, перевищення або зниження кількості білих і червоних кров’яних тілець, рівень гемоглобіну.
 • Біохімічний – на гормони.
 • Простий аналіз сечі – загальний. Визначає відсутність або наявність запального процесу в нирках і сечовому міхурі.
 • За Нечипоренко та за Земніцкого виявляє більш серйозні захворювання нирок.
 • Аналіз сечі на цукор, в разі підтвердження або відсутності цукрового діабету.
Лабораторні дослідження Києва
Довірте проведення аналізів нашим фахівцям. Устаткування нашої клініки дозволяє робити найточніші аналізи і проводити якісну діагностику, що дозволяє проводити подальше лікування з високою ефективністю.

Щоб записатися на здачу аналізів, просто зателефонуйте нам або зробіть запит на сайті. Ми відповімо найближчим часом і запишемо на обстеження.

Чекаємо Вас!

Відгуки –
Пацієнти клініки про нас
Ми дуже задоволені клінікою. Прийом сподобався повністю. Матюхіна Олена чудовий доктор, має прекрасний підхід до дитини. Все правильно пояснила, правильно призначила лікування. Дякуємо.
Назар, 12.03.2019

Як тільки зайшли в клініку дитина сказав “як тут добре”, на стіні намальована веселка, є чим зайняти дитину, пазли, малювання.
Іванов Іван

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Лабораторні дослідження
Записаться на прием