Бренд ReSounde -якість, якій більше 150 років!

Продукція ReSound відома в більш ніж 80 країнах світу.
«GN ReSound» здійснює свою діяльність в глобальних масштабах: він має філії в 21 країнах, а торгові представництва – ще в 60 країнах.

Мета компанії – покращити звуки життя, тому основою всього, є люди із втратою слуху. Вже більше ніж 150 років ReSound не зупиняється у своєму прагненні розробляти нові інноваційні технології, щоб допомогти людям із втратою слуху відчувати себе частиною суспільства, бути на зв’язку та покращувати якість життя за допомогою сили звуку.

Унікальність звучання «GN ReSound» 

Слухові апарати «GN ReSound» відрізняє виключно натуральне звучання. На відміну від інших виробників, які використовують в інженерному підході лише мовний діапазон (600-6000 Гц), «GN ReSound» орієнтований на натуральне звучання у всьому звуковому діапазоні. Наприклад, в рекламі апарату Canta 7 присутнє зображення скрипки, тому що цей слуховий апарат вперше зробив можливим прослуховування таких музичних інструментів як скрипка і т.д.,
У той час як у інших виробників це не було можливим, тому що сильні звуки на одній частоті сприймалися як самозбудження слухового апарату і придушувалися менеджером зворотного зв’язку. У процесі програмування слухових апаратів «GN ReSound» можуть бути використані алгоритми, як для дорослих, так і для дітей.

Чому вигідно купувати саме у нас?

Наш центр є партнером компанії ReSound у м. Київ. У нас Ви можете пройти комплексне обстеження слуху, отримати найвищий рівень обслуговування та знайти повний модельний ряд слухових апаратів із гарантією від виробника 1 рік, аксесуарами до них, а також післягарантійне обслуговування.

Слухові апарати ReSounde в МедиCentr

При купівлі будь-якого слухового апарату консультація сурдолога, аудиограма  і первинна настройка – в подарунок!

Match MA2T80-V

Ступінь втрати слуху: глибока

Гарантія: 12 місяців

Виробник:  ReSound, Дания

4900 грн

Vea VE360-DI

Ступінь втрати слуху: глибока

Гарантія: 12 місяців

Виробник: ReSound, Дания

от 14 500 грн

VEA VE110 — P

Ступінь втрати слуху: глибока

Гарантія: 12 місяців

Виробник: ReSound, Дания

от 9550 грн

VEA VE130 — P

Ступінь втрати слуху: глибока

Гарантія: 12 місяців

Виробник: ReSound, Дания

от 89999 грн
Записатися
При купівлі будь-якого слухового апарату консультація сурдолога, аудиограма і первинна настройка – в подарунок!

Максимальный срок обработки заявки – 30 мин.