Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Вакцинація
  4.  | Бустрікс
Бустрікс
БУСТРІКС

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) (адсорбована, зі зниженим вмістом антигенів)

850 грн

Виробник: ГлаксоСмитКляйн Биолоджикалз С.А., Бельгія

Для кого: Дітям від 6 років 

Скільки разів потрібно робити щеплення: Графік вакцинації складається індивідуально з лікарем

 

Бустрікс
ІНФАНРІКС ІПВ ХІБ

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b.

1800 грн

Виробник: ГлаксоСмитКляйн Биолоджикалз С.А., Бельгія

Для кого: Діти від 2 місяців, для первинної і бустерної імунізації (ревакцинації)

Скільки разів потрібно робити щеплення: Первинну вакцинацію розпочинають у 2 місяці. Стандартний графік виглядає так: 3 дози первинної вакцинації у 2, 4 та 6 місяців та ревакцинація у 18 місяців. Бустерна імунізація від дифтерії, правцю та поліомієліту у віці 6 років проводиться вакцинами Інфанрикс + ІПВ, , Бустрикс Поліо або Тетраксим, Бустрикс, Інфанрикс у поєднанні з моновакциною від поліомієліту Імовакс Поліо.

 

Бустрікс
ГЕКСАКСИМ

Вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту інактивована та захворювань, спричинених гемофільною паличкою типу b, кон’югована, адсорбована, рідка.

1750 грн

Виробник:Санофи Пастер С.A., Франція

Для кого: Діти від 2 місяців до 2 років

Скільки разів потрібно робити щеплення: 3 дози первинної вакцинації у 2, 4 та 6 місяців, бустерна імунізація у 18 місяців. Для ревакцинації у 6 років використовують інші вакцини: Тетраксим, Бустрикс, Бустрикс поліо, Імовакс поліо, Інфанрикс, Інфанрикс + ІПВ.

 

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Бустрікс
Записаться на прием