Select Page
Главная | Щелепно-лицьова хірургія | Щелепно-лицьові операції | Хірургічна корекція посттравматичних деформацій кісток лицьового скелета

Хірургічна корекція посттравматичних деформацій кісток лицьового скелета

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Хірургічна корекція посттравматичних деформацій кісток лицьового скелета в МЕДІЦЕНТР

Для проведення складних операцій на обличчі, шиї і в порожнині рота потрібна висока кваліфікація хірурга, спеціальний інструментарій та сучасне обладнання. Але перш за все для вдалої хірургічної корекції посттравматичних деформацій кісток лицьового скелета потрібна правильна діагностика та спеціалізована лабораторія, де створюються необхідні хворим ектопротези.

Наші фахівці мають великий досвід в проведенні щелепно-лицьових операцій, використовують інноваційні методики лікування, впроваджують власні методики. Ретельне обстеження і пацієнта і точна діагностика дозволяють вчасно надати необхідну кваліфіковану допомогу.

Корекція лицьового скелета після травми

Приводом для відвідування клініки є переломи лицьових кісток черепа (носа, щелеп, скулоорбітальной частини) і деформації, що виникли в результаті травми (кісткові структури і м’які тканини). Наші лікарі застосовують малотравматичний підхід. Лікування переломів нижньої щелепи, середньої третини обличчя відбувається ендоскопічним шляхом: через порожнину рота, без розрізів на обличчі. Травми орбітальної області лікуються через очну ямку.

Щоб досягти необхідного результату, хірурги Медіцентр застосовують мікрохірургічних техніку, метод переміщення власних тканин пацієнта. Якщо за один раз неможливо усунути всі наявні патології і дефекти, корекція проводиться в кілька етапів.

Протипоказання

Не можна проводити хірургічне втручання при посттравматичних деформаціях кісток лицьового скелета в таких випадках:

  • психічні розлади;
  • інфекційні захворювання;
  • ушкодження ротової слизової оболонки;
  • лімфатичні запалення;
  • вік;
  • загальне погане самопочуття.

У кожному конкретному випадку застосовується індивідуальний підхід до корекції. Обов’язково враховується здатність організму до відновлення і те, наскільки доцільно усунення дефектів з естетичної точки зору.

Записатися на прийом

Потрапити до щелепно-лицьового хірурга нашої клініки можна тільки за попереднім записом: просто зателефонуйте або заповніть онлайн-форму. Також з нами можна зв’язатися через кнопку зворотного зв’язку, і ми передзвонимо вам протягом години.

Чекаємо вас в нашій клініці!

Записатися до фахівця

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом