Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Послуги
  4.  | 
  5. Сімейна медицина
  6.  | E-Health Укладення декларацій

E-Health

Укладення декларацій
E-Health Укладення декларацій

E-Health – особливості укладення декларацій

Завдяки введенню сімейної медицини в 2018 році жителі країни мають можливість підписати декларацію з лікарем онлайн або безпосередньо в нових амбулаторіях. Пам’ятайте, що укласти договір з лікарем (сімейним, педіатром або терапевтом) потрібно обов’язково. Ця практика покликана забезпечити вас безкоштовним медичним обслуговуванням на протязі тривалого часу. Щоб підвищити якість медичного обслуговування вашої сім’ї, зверніть увагу на хорошу приватну клініку.
E-Health Укладення декларацій

Дія документа і вибір лікаря

З моменту підписання декларації обома сторонами її дія не обмежується до тих пір, поки пацієнт не захоче змінити лікаря. Пацієнт повинен приписатися до будь-якого лікаря за своїм бажанням, а попередній договір анулюється автоматично. Не має значення і статус лікаря: ПП з приватної клініки або доктор з державної лікарні. Ви можете укласти договір з сімейним лікарем онлайн з тим, з ким побажаєте. Число пацієнтів, яких набирає сімейний лікар, не повинно перевищувати 1800. У іншому випадку, він може вам відмовити в підписанні документа і подальшому лікуванні.
Що таке E-Health
Це система в інтернеті, до якої підключаються всі амбулаторії країни, де реєструються лікарі. В даний час перехід на електронну систему обслуговування ehealth вже здійснено, а пацієнти можуть користуватися всіма перевагами сімейної медицини. Це автоматична система обслуговування, що дозволяє отримувати консультації онлайн і записуватися на прийом по талончику на певний день і час. Така медична реформа передбачає більш якісне обслуговування кожного пацієнта.

Для чого це потрібно? Завдяки підписаній декларації держава дізнається, в яку клініку потрібно направляти кошти для обслуговування та лікування кожного громадянина. Щоб укласти договір, потрібно прийти в амбулаторію з паспортом, податковим кодом, свідоцтвом про народження дитини та мобільним телефоном. Або ж підписати декларацію з лікарем онлайн.

Покращення в системі
На даний момент стає все простіше підписати декларацію з лікарем через інтернет – завдяки впровадженню робочих електронних напрямків. Крім того, передбачається ведення електронної медичної карти кожного пацієнта. В системі також почали реєструватися спеціалізовані медичні установи і ті аптеки, які продають доступні ліки зі знижками. Діють такі правила в кожній аптеці, зареєстрованій в ehealth, і дозволяють отримати ліки за рецептом, виданим сімейним лікарем. Категорії населення, які обслуговуються за даною програмою – виключно пенсіонери і люди з малозабезпечених сімей. Але це лише ті, хто уклав декларацію з лікарем.
Відгуки –
Пацієнти клініки про нас
Ми дуже задоволені клінікою. Прийом сподобався повністю. Матюхіна Олена чудовий доктор, має прекрасний підхід до дитини. Все правильно пояснила, правильно призначила лікування. Дякуємо.
Назар, 12.03.2019

Як тільки зайшли в клініку дитина сказав “як тут добре”, на стіні намальована веселка, є чим зайняти дитину, пазли, малювання.
Іванов Іван

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

E-Health Укладення декларацій
Записаться на прием