Select Page
  1. Главная
  2.  | 
  3. Послуги
  4.  | Сімейна медицина

Сімейна медицина

Сімейна медицина

Сімейна медицина в «МЕДІЦЕНТР»

За останні роки в Україні відбулася важлива медична реформа. Сімейна медицина стала динамічно розвиватися, надаючи комплексну допомогу людям різного віку.
Сімейна медицина

У чому переваги сімейних клінік

Медичний супровід сім’ї сприяє більш високій якості медичного обслуговування, тому що лікар дбає не тільки про лікування, але також і про профілактику хвороб. Завдяки правильній, впорядкованої роботі лікарів досягається:

  • Зниження захворюваності на ГРВІ, грип та інші інфекції, як наслідок, кількості викликів лікаря і скупчення хворих в клініці;
  • Сімейний доктор веде прийом за попереднім електронним записом, що покращує якість обслуговування, є зручною альтернативою черг;
  • Лікар бачить цілісну картину здоров’я пацієнта, працюючи з ним багато років поспіль;
  • Для хворих передбачений первинний прийом, щоб людина не чекала своєї черги електронного запису, а відразу мала можливість звернутися до лікаря.
Чи варто довіряти своє здоров’я сімейному лікарю
Багато пацієнтів сумніваються в якості обслуговування і результаті лікування. Ми вважаємо, що це зручний європейський підхід, адже хороший сімейний лікар оперує всією інформацією про здоров’я кожного пацієнта: чим хворів і коли, які препарати йому допомагають або викликають алергію. Тому саме сімейному лікарю вдається швидше і якісніше вилікувати хворого, відразу направити до вузькопрофільного фахівця. Але ключовий фактор – це професіоналізм самого лікаря, а не загальний підхід. Тому в МЕДІЦЕНТР ми приділяємо основну увагу досвіду лікарів, їх любові до роботи і постійному розвитку. Наші фахівці тісно співпрацюють між собою, і в разі необхідності підключають до лікування лікарів суміжного профілю – щоб ваше відновлення було якомога швидшим і приємним.
Запис до сімейного лікаря
Пам’ятайте, тільки сімейний лікар знає історію ваших хвороб від А до Я, він перший зможе поставити правильний діагноз. Вузькопрофільному фахівцю буде складніше вникнути і зрозуміти, яке на даному етапі потрібно зробити обстеження, щоб сформулювати діагноз. І лише хороший фахівець, професіонал своєї справи, може вилікувати вас в найкоротші терміни.

Щоб записатися в нашу клініку, зателефонуйте за телефонами, які ви бачите на сайті. У МЕДІЦЕНТР вам обов’язково допоможуть поставити правильний діагноз і швидше вилікувати від недуги.

Чекаємо на Вас!

Відгуки –
Пацієнти клініки про нас
Ми дуже задоволені клінікою. Прийом сподобався повністю. Матюхіна Олена чудовий доктор, має прекрасний підхід до дитини. Все правильно пояснила, правильно призначила лікування. Дякуємо.
Назар, 12.03.2019

Як тільки зайшли в клініку дитина сказав “як тут добре”, на стіні намальована веселка, є чим зайняти дитину, пазли, малювання.
Іванов Іван

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Сімейна медицина
Записаться на прием