Бренд Phonak – передові технології та швейцарська надійність!

В цьому році компанії Phonak, виповнилося 70 років, весь цей час команія спеціалізується на розробці, виробництві передових рішень для слуху по всьому світу.

Компанія Phonak була заснована в 40-х роках минулого століття в Швейцарії. Зараз це частина Sonova Holding AG. – який виробляє 24% слухових апаратів в світі. Phonak сьогодні – це в першу чергу, передові технології і надійність.

Передові технології звучання «Phonak » 

Можливість простого і комфортного спілкування, де б ви не знаходилися, – ключ до того, щоб залишатися собою. Інноваційні рішення від Phonak створені з глибоким розумінням того, що потрібно користувачеві, складеним на основі думок людей, які вже носять слухові апарати, і фахівців з усього світу.

Слухові апарати Phonak ставлять в пріоритет розбірливість мови, зручність і простоту в використанні, а завдяки гнучкій налаштування звучать так, як ви цього хочете.

Вільно пересувайтеся між різними звуковими оточеннями – вдома, в офісі, на спортивній терніровке або буваючи в суспільстві – і залишайтеся на зв’язку протягом усього дня. Завдяки унікальній можливості передачі мовних сигналів з одного вашого слухового апарату Phonak на інший ви можете чути все обома вухами.

Чому вигідно купувати в МедиCentr?

Наш центр є партнером компанії Phonak у м. Київ. У нас Ви можете пройти комплексне обстеження слуху, отримати найвищий рівень обслуговування та знайти повний модельний ряд слухових апаратів із гарантією від виробника 1 рік, аксесуарами до них, а також післягарантійне обслуговування.

 

Слухові апарати Phonak в МедиCentr

При купівлі будь-якого слухового апарату консультація сурдолога, аудиограма і первинна настройка – в подарунок!

Phonak Solana M H2O

Ступінь втрати слуху: глубока

Гарантія: 12 місяців

Виробник: Phonak, Швейцарія

51 100 грн

Phonak Dalia M H2O

Степень потери слуха: глубокая

Гарантия: 12 месяцев

Производитель: Phonak, Швейцарія

16 800 грн

Phonak Naida S I SP

Ступінь втрати слуху: важка

Гарантія: 12 місяців

Виробник: Phonak, Швейцарія

15 100 грн

Записатися
При купівлі будь-якого слухового апарату консультація сурдолога, аудиограма і первинна настройка – в подарунок!

Максимальный срок обработки заявки – 30 мин.