Select Page

Тимпанометрія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Тимпанометрія в «МЕДІЦЕНТР»

Метод допомагає виявити патології середнього вуха. Фахівці центру визначають рухливість слухових кісточок, наявність  рідини в барабанній порожнині і характеристики євстахієвої труби. В результаті складають висновок у вигляді графіка, на якому видно відхилення від прийнятої норми.
Тимпанометрія

Коли потрібна тимпанометрія

  • Підозра на гострий отит або пухлина середнього вуха;
  • Запалення слухової труби (євстахіїт);
  • Перелом скроневої кістки, інші травми;
  • Вуха закладені тривалий час.

Як правило, тимпанометрію призначає лікар при появі одного з перерахованих симптомів. Часто даний метод входить в комплекс загального аналізу слуху, поряд з аудіометрією, отоакустичною емісією і іншими тестами.

Етапи діагностики

Процедуру проводять в рамках комплексного обстеження у дітей і дорослих на апараті. Огляд займає не більше 15 хвилин, не вимагає знеболювання і спеціальної підготовки. Ціна на послуги клініки опублікована в загальному прайсі, там ви можете подивитися вартість вузьконаправленного і розгорнутого тестування.

.

  1. Лікар-ЛОР вводить зонд апарату послідовно в праве і ліве вухо пацієнта. Зовнішній слуховий прохід повністю блокується. Діагностичний прилад відправляє звук до барабанної перетинки, після чого фіксує відображені коливання.

  2. Окремо записуються показання дослідження по реакції на перепад тиску, який то підвищується, то знижується.
  3. Сурдолог аналізує отримані графіки і видає висновок з текстовою інтерпретацією і рекомендаціями пройти додаткові тести або перейти до лікування.
Пройти обстеження можна за адресою: м Київ,вул. Ломоносова, 71В. Записуйтеся на консультацію, ми завжди готові повернути пацієнтам слух за допомогою терапії або протезування слуховими апаратами.

.

Тимпанометрія
Обладнання для типанометрії
Для даного дослідження ми використовуємо тимпанометр MADSEN OTOflex 100

Портативна діагностична система для проведення тимпанометрії, акустичної рефлексометрії. Визначає поріг і згасання рефлексу, тестує вентиляційні функції слухової труби. Призначена для дослідження стану середнього вуха пацієнтів різного віку, починаючи з дитинства.

Стандартний тон – 226 Гц. Для діагностики новонароджених дітей використовують високочастотний тон (1000 Гц), подають через зонд.

Виробник: Otometrics (Данія)

Особливості: імпедансний аудіометр та тимпанометр в одному апараті, передача реєстраційних даних по Bluetooth, сумісність з програмою NOAH

Тимпанометрію проводять:

Матюхіна Олена Леонідівна

Матюхіна Олена Леонідівна

Лікар-отоларинголог

Стоянов Едуард В'ячеславович

Стоянов Едуард В'ячеславович

Лікар-отоларинголог

Зелена Олена Станіславівна

Зелена Олена Станіславівна

Лікар-отоларинголог

Левицький Андрій Віталійович

Левицький Андрій Віталійович

Лікар-отоларинголог

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Тимпанометрія
Записаться на прием