Select Page
  1. Главная
  2.  | Обладнання

Обладнання в «МЕДІЦЕНТР»

Ми застосовуємо передові технології для надання найвищого рівня медичних послуг

Обладнання

Мікроскоп ALLEGRA 590

Універсальний операційний мікроскоп. Використовується в оториноларингології і офтальмохірургії для візуалізації процесу операції в площині XY. Робоча відстань становить 200-400 мм, фокусується в діапазоні 20 мм.

Завдяки електромагнітним гальмам апарат зберігає баланс, при цьому легко піддається управлінню. Передбачено опціональне додавання спеціальних насадок і окулярів, що підходять під конкретний вид операції.

Виробник: Haag-Streit Surgical (Німеччина)

Особливості: подвійне призначення, апохроматична оптика, об’ємне сприйняття, підсилювач червоного рефлексу, вимірюваний кут нахилу

Квантовий молекулярно-резонансний генератор Vesalius Quantum

Електрохірургічний моно- і біполярний апарат. Використовується в ЛОР-хірургії для розрізу живих тканин за сучасною методикою – на основі молекулярного резонансу.

Можливі маніпуляції в безпосередній близькості з судинами, нервовими закінченнями. Тканина розсікається з мінімальною крововтратою, рана в процесі «суха». Метод сприяє зниженню післяопераційного запалення завдяки помірній температурі в зоні розрізу. При загоєнні не утворюються рубці. 

Апарат застосовують для редукції мигдалин, аденотомії, тонзиллотомії, тонзилектомії, мікрохірургії середнього вуха і інших лор-операцій.

Виробник: Telea Electronic (Італія)

Особливості: створює Cell Safety Spectrum – струми чотирьох частот в діапазоні 4-16 МГц (запатентована комбінація)

Обладнання
Обладнання

Аудіометр MADSEN Itera II

Діагностична система для мовної та тональної аудіометрії. Забезпечує кісткову, повітряну провідність. Підходить для комплексної діагностики з маскуванням: білого, мовного, вузько- і широкосмугового шуму. Функції апарату дозволяють проводити спеціалізовані тести – ABLB, Stenger, SISI і інші.

Ергономічна конструкція. Використовується для роботи в звукоізольованій кабіні в автономному режимі або з підключенням до комп’ютера.

Виробник: Otometrics (Данія)

Особливості: 2 незалежні канали, унікальна функція симулятора слухового апарату, сумісний з програмою NOAH для протезування слуху

Тимпанометр MADSEN OTOflex 100

Портативна діагностична система для проведення тимпанометрії, акустичної рефлексометрії. Визначає поріг і згасання рефлексу, тестує вентиляційні функції слухової труби. Призначена для дослідження стану середнього вуха пацієнтів різного віку, починаючи з дитинства.

Стандартний тон – 226 Гц. Для діагностики новонароджених дітей використовують високочастотний тон (1000 Гц), подають через зонд.

Виробник: Otometrics (Данія)

Особливості: імпедансний аудіометр та тимпанометр в одному апараті, передача реєстраційних даних по Bluetooth, сумісність з програмою NOAH

Обладнання
Обладнання

Система ICS Chartr EP 200

Портативний апарат для реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП). Використовується для об’єктивної діагностики патологій і відхилень слуху, звукопровідних шляхів. Звуковий стимул відправляється через кістковий або повітряний телефон, система фіксує реакцію, результати звіряють з нормативними показниками.

Додатково застосовують для дослідження порога слуху (ASSR), а також для вестибулометрії (VEMP).

Виробник: Otometrics (Данія)

Особливості: одночасне обстеження вух по 6 частотам, гнучкі налаштування параметрів дослідження, електронний документообіг

Комплекс BTL-5818SLM Combi

Комбінований апарат для комплексної фізіотерапії: електротерапії, ультразвуку, лазерної терапії та магнітотерапії.

Система дозволяє налаштувати програми низько- і среднечастотного струму, вибрати режим постійного струму і напруги. Комплекс надає широкі можливості по індивідуальним налаштуванням фізіолікування: червоні / інфрачервоні / комбіновані зонди, акупунктура, аплікатори за технологією «сфокусоване магнітне поле».

Виробник: BTL Industries Limited (Великобританія)

Особливості: 4 напрямки роботи, сенсорні екрани (8.4 ” / 5.7 ”), встановлені програми, автоматичний підбір параметрів

Обладнання
Обладнання

Комплекс Lymphastim 12 Topline

Апарат для пресотерапії. Завдяки м’якій механічній дії забезпечує необхідний лімфодренаж, за ефектом можна порівняти з ручним масажем. Насадки для маніпуляцій складаються з декількох шарів пневмоелементів. 

Призначається пацієнтам з варикозним розширенням вен, ожирінням, артрозом, діабетичною ангіопатією, трофічним ураженням шкіри і іншими захворюваннями.

Виробник: BTL Industries Limited (Великобританія)

Особливості: 12-канальний, кольоровий сенсорний екран, 15 програм стиснення, індивідуальне налаштування терапії

Комплекс BTL-6000 SHORTWAVE 400

Фізіотерапевтичний апарат для УВЧ-терапії. Електричне поле впливає з частотою 27-40 МГц. В результаті судини розширюються, процеси в клітинах стимулюються, рани заживають швидше. Процедура має протизапальну, зігріваючу дію.

Курс термотерапії призначається пацієнтам з гайморитом, тонзилітом, отитом і іншими лор-захворюваннями. Сприяють швидкому відновленню після операцій, комплексного лікування.

Виробник: BTL Industries Limited (Великобританія)

Особливості: 6 секційних власників, оптимальна потужність до 400Вт, можливість збереження даних про пацієнтів

Обладнання
Обладнання

Вакуумний апарат BTL-VAC

Фізіотерапевтичний комплекс для електро- і вакуумної терапії. Складається з електродів з вакуумними присосками. Призначений для механічного масажу тканин, поліпшення кровопостачання і стимулювання обміну речовин в клітинах.

Завдяки тиску, що піддається налаштуванню, електро-присоски здатні обробляти важкодоступні ділянки.

Виробник: BTL Industries Limited (Великобританія)

Особливості: регульований тиск вакууму, 4 програми для різних частот пульсації (від 15 до 60 в хвилину)

Опромінювач BactoSfera SUN BABY

Бактерицидний опромінювач для дезінфекції від мікроорганізмів. Застосовується для внутрішньопорожнинного кварцування вухо-горло-носа, а також для локальної обробки ран. 

Завдяки щадному впливу підходить для лікування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (3-12 років). Часто використовують при відновленні після ГРВІ, бронхіту, отиту, тонзиліту та інших лор-захворювань.

Виробник: Бактосфера (Україна)

Особливості: передня заслінка для тубусів висувається, в комплекті тубуси різних габаритів для кварцування лор-органів

Обладнання

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Обладнання
Записаться на прием