Select Page

Вібротерапія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Вібротерапія в МЕДІЦЕНТР

Частою причиною звернень до лікаря є біль в спині. Більше 80% дорослого населення відчувають хворобливі відчуття в цій області щодня, що вказує на хронічний характер. Такий стан негативно позначається на якості життя людини.

Ефективною процедурою при лікуванні і профілактиці у пацієнтів захворювань неврологічного характеру в області шийного і поперекового остеохондрозу і остеоартрозу є вібротерапія. Суть терапевтичного методу полягає в тому, що на хворе місце виробляється вплив механічних коливань за допомогою спеціального приладу. Показаннями до процедури можуть також бути хвороби і пошкодження периферичної нервової системи, ІХС, порушення сну.

Як працює вібротерапія

Незважаючи на досить активний ритм життя, людина рухається все менше. Малорухливий спосіб життя сприяє появі різних захворювань неврологічної етіології. Тому існує багато різних методів фізичної терапії, яка дозволяє поліпшити стан людини. Вібротерапія відноситься саме таким методів.

Спосіб лікування вібраційними хвилями є відмінним методом профілактики і лікування багатьох захворювань. Механічні коливання частотою від 10 до 250 Гц впливають на організм людини за допомогою стимуляції нервової системи. У свою чергу нервова система реагує на вібрації масажера. У процесі сеансу відбуваються такі зміни:

 • стимулюється робота нервової системи;
 • приток крові до тканин епідермісу, поліпшення кровообігу;
 • регенерація і омолодження тканин;
 • скорочення частоти серцебиття;
 • зняття запальних процесів.

В результаті у пацієнта очищуються судини від закупорок, нормалізується обмін речовин, знижується вага, зникають ознаки целюліту, підвищується імунітет. Крім цього, вібротерапія нормалізує кров’яний тиск, тому показана людям з його порушенням: гіпертонікам і гіпотонікам.

Показання до вібротерапії

Використовувати вібромасажер можна при різних захворюваннях нервової системи та черепно-мозкових травмах. Вібромасаж позитивно впливає на загальний стан нервової системи, біль минає або стає менше. Крім цього, метод показаний при патологіях ЦНС, депресіях і безсонні, ДЦП, зняття спазму м’язів, невриті, радикуліті, невралгії. Процедура нормалізує роботу опорно-рухового апарату.

Це відбувається за рахунок того, що високочастотні коливання по м’язі передаються в центральну нервову систему, що сприяє їх скороченню. Ці короткочасні слабкі скорочення покращують функціонування ЦНС, відновлюють гомеостаз. Кровоносні судини розширюються, тонізуються. Людина перестає відчувати сильний біль. Це відбувається в результаті процесу гальмування в ЦНС.

Записатися до фахівця

Протипоказання до процедури

 • Хвороби і запальні процеси епідермісу.
 • Період вагітності і годування груддю.
 • Варикоз, наявність тромбів.
 • Непереносимість маніпуляції.

Перед початком вібротерапії доктор повинен вивчити стан пацієнта. Якщо у хворого відсутні протипоказання, йому призначається певна кількість сеансів.

Сеанси вібротерапії в Києві

Процедура вібротерапії доступна в клініці МЕДІЦЕНТР. Наші лікарі використовують для лікування два типи механічного впливу вібрації на організм людини: загальний і місцевий. При цьому масажер може застосовуватися по одній з таких методик:

 • лабільна;
 • стабільна.

В процесі процедури застосовують точковий масажер, побутовий вібромасажер і гідромасаж.

Якщо вас зацікавила процедура, ви можете зв’язатися з нами по телефону або заповнити форму онлайн. Наш консультант проведе консультацію про вібротерапію і вкаже ціну.

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом