Select Page

Остеопатія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Особливості остеопатії: що лікує остеопат, і в яких випадках звертатися

Остеопатія – особливий вид лікування, коли лікар обстежує і призводить організм в норму за допомогою тільки чутливості своїх рук. Остеопатичне лікування – одне з найбезпечніших і не травматичних методик з усіх існуючих в медицині: без медичних препаратів, обладнання, ліків та складних обстежень. Лікувальний ефект проявляється за допомогою надчутливості рук досвідченого лікаря, які можуть вирішити цілий ряд проблем, починаючи від вивиху і сколіозу, закінчуючи серйозними порушеннями роботи внутрішніх органів.

Причин потрапити до лікаря остеопата безліч:

 • Лікарі не знаходять підтвердження діагнозу, а біль або дискомфорт у пацієнта зберігаються;
 • Медичні препарати не справляються із захворюванням;
 • Дитячий вік і протипоказання до застосування лікарських засобів;

Люди не довіряють медикаментозному лікуванню, вибираючи альтернативні методи, зокрема лікування у остеопата.

Особливості остеопатії

В основі лікування мануальна терапія – рухи руками. При цьому лікар не використовує потягування, розтирання больової ділянки, розминання, як під час масажу. Дотики абсолютно безболісні: вони настільки легкі, що ви їх майже не відчуваєте – зате відчуваєте лікувальний ефект у вигляді зняття болю, поліпшення роботи внутрішніх органів до повного зникнення хвороби.

Як правило, остеопатичні сеанси призначаються курсами. Зазвичай курс триває від 3 до 10 сеансів, з перервами близько 3-4 днів. Робота остеопата займає близько години. Пацієнт відчуває себе значно краще вже після першого сеансу.

Що лікує остеопат

Остеопату під силу вилікувати захворювання психічного напряму, неврологічного характеру, опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, дихальної системи. А саме:

 • часті бронхіти та ГРВІ за рахунок збільшення імунітету і підняття тонусу організму;
 • сколіози, грижі хребта, артрити і артрози;
 • зміщення міжхребцевих дисків, кісток;
 • наслідки неправильно зрощених кісток і посттравматичні синдроми;
 • патології сечостатевої системи, енурез, простатит;
 • захворювання травного тракту;
 • гіпертонія, гіпотонія;
 • психічне напруження;
 • головні болі і запаморочення;
 • жіночі хвороби, пов’язані з порушеннями циклу, ПМС, і ін.;
 • реабілітація після перенесених травм.
Записатися до фахівця

Як проводиться консультація остеопата і обстеження

Остеопат в Києві спочатку вислухає пацієнта, дослідить больову ділянку, перевірить еластичність тканин, суглоби, проведе тести. Існують різні діагностичні тести:

 1. Активні.
 2. Пасивні.
 3. Навантажувальні осьові.
 4. На розтягнення.
 5. Фасциального натягу суглобів і м’яких тканин.

Діагностика дозволяє лікарю зрозуміти, яких зусиль він може докласти для досягнення мети. Які методи можуть бути недієві або завдати шкоди здоров’ю.

Лише після виявлення патології остеопат призначить наступний прийом, який вже буде сеансом. Таких сеансів може бути від 3 до 10, в залежності від занедбаності хвороби і рекомендацій лікаря.

Скільки коштує остеопатія? Ціна за сеанс може коливатися в залежності від серйозності недуги, більш детально вас проконсультують в клініці. Радимо не затягувати з консультацією досвідченого остеопата, якщо помітили погіршення стану після медикаментозного лікування або будь-який дискомфорт з перерахованих вище станів. Своєчасне звернення в хорошу клініку допоможе швидше відновитися, витративши менше коштів.

Як потрапити до лікаря

Оскільки для лікування остеопат використовує тільки чутливість рук, результат терапії безпосередньо залежить від професіоналізму лікаря і його навичок. Він повинен відчувати свого пацієнта, і побачити всю картину захворювання з перших хвилин спілкування. Такі лікарі допомагають пацієнтам в МЕДІЦЕНТР. Їх кваліфікація підтверджується не тільки науковим ступенем і багаторічним досвідом, а й відгуками сотень пацієнтів, для яких сеанси терапії стали довгоочікуваним позбавленням від болю і хвороб. У нас приймає остеопат для дітей і дорослих.

На консультації лікаря обговорюються деталі: кількість відвідувань остеопата, ціна сеансів. Щоб потрапити до лікаря, достатньо зателефонувати в нашу клініку. Запишіться на консультацію, і ви будете на півдорозі до одужання.

Чекаємо Вас!

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом