Select Page

Міостимуляція

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Міостимуляція в МЕДІЦЕНТР

Одним з методів корекції фігури є міостимуляція. Процедура по суті являє собою електричну стимуляцію м’язів, в процесі за допомогою електроструму стимулюються клітини, органи, нервова система.

Метод активно використовується в гінекології, нефрології, ревматології, сексології, андрології, а також в відновлювальній медицині, спорті та косметології.

Міостимуляція: що це таке?

Принцип проведення процедури міостимуляції заснований на впливі електроімпульсів на певні групи м’язів. Розряди струму діють на м’язові волокна таким чином, ніби вони тренуються. А пацієнт у цей час спокійно відпочиває. Метод дозволяє задіяти важкодоступні м’язи, які неможливо прокачати в спортзалі.

Міостимуляція – це відмінна профілактика м’язової атрофії, тому є незамінним заходом в процесі реабілітації людей, яких розбив параліч, або після тривалого захворювання.

Принцип дії міостимуляції

Процедура проводиться за допомогою електроміостимулятора – спеціального апарату, який впливає на проблемні зони тіла. Міостімулятор застосовується для обличчя, підборіддя, живота, стегон, сідниць, рук і т.д. Пристрій кріпиться у вигляді електродів, якими проходять електричні імпульси. Доходячи до потрібної м’язи, ток змушує її скорочуватися. Сила скорочення залежить від сили розряду. І в перші хвилини можуть виникати незвичні відчуття, які потім проходять.

Таким чином, робота м’язів під час сеансу міостимуляції нагадує заняття в спортзалі. «Гімнастика для ледачих» прокачує навіть ті м’язи, які не можна змусити працювати навіть фізичними вправами.

Записатися до фахівця

Показання до процедури

Терапевтичний захід показано людям, у яких м’язи позбавлені пружності, а тіло виглядає в’ялим і пухким. Також рекомендується породіллям після пологів для усунення розтяжок, при целюліті, порушення форм на початковій стадії ожиріння. Дозволяє усунути недоліки на тілі при порушенні артеріального або венозного кровообігу, відновити пружність тіла після отриманої травми, хірургічної операції, тривалої хвороби. Прописується при наявності застійних явищ в лімфатичних вузлах.

Міостимуляція показана для поліпшень контурів обличчя, живота, підборіддя. Якщо ви активно худнете, але вага застигла і не хоче знижуватися, процедура дозволить дати потрібний поштовх. Затиски в м’язах, прокачування важкодоступних м’язів тіла, поліпшення зовнішнього вигляду, зміцнення м’язів спини, полегшення навантаження на хребет, усунення набряків м’яких тканин також посильні процедурі.

Терапія за допомогою міостимуляції рекомендується для чоловіків, які страждають на сексуальні розлади.

Протипоказання

А ось вагітним жінкам, пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, хронічними і запальними недугами, вірусними хворобами така методика лікування протипоказана. Крім цього, варто уникати міостімуліції при наявності пухлин (доброякісних і злоякісних), ниркової та печінкової недостатності, психічних розладах, алкогольної і наркозалежності, загостренні травної системи, туберкульозі, захворюваннях крові, непереносимості електроструму.

Де можна пройти міостимуляцію в Києві

Курс електростимуляції в Києві можна пройти в клініці МЕДІЦЕНТР. Після ретельного обстеження лікар пропише вам курс, що включає від 10 до 15 сеансів. Щоб дізнатися подробиці, ви можете заповнити онлайн-форму або зателефонувати нам по телефону. Менеджер відповідь на всі ваші запитання про електростимуляції і назве орієнтовну ціну.
Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом