Select Page

Кінезіотейпування

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Кінезіотейпування – ефективне лікування без ін’єкцій і ліків

Кінезіологічне тейпування — лікування ушкодження м’язового корсету, а також усунення неврологічних болів за допомогою наклеювання спеціальних пластирів. За допомогою даної процедури можна легко позбутися від болю при розтягуванні м’язів, також він ефективний у випадках невралгії. Медична клейка стрічка часто рятує спортсменів або людей, які страждають різними болями неврологічного та вісцерального характеру.

Принцип дії

Принцип роботи схожий зі спортивними тейпам, відмінність полягає в локалізації проблеми. У першому випадку стрічка накладається на місце травми суглоба для його знерухомлення. А кінезіотейп частіше застосовується для лікування м’яких ділянок тіла.

Така методика дає можливість пошкодженим м’язам не стискатися, а залишатися активними. Шкіра під пластиром трохи піднімається, тим самим поліпшується кровопостачання і лімфодренаж м’язової ділянки. Іншими словами, наклеювання тейпів не обмежує рух тіла, а сприяє швидкій регенерації і відновленню м’язової структури.

Процедура спочатку була популярна в Японії, де з користю застосовувалася для усунення больових відчуттів, а також в косметології для підтяжки шкіри. Це була дорога процедура, як правило, її використовували зірки кіно і відомі спортсмени. Вартість процедури тейпування зараз значно впала завдяки зростанню її популярності, ціна залежить від серйозності проблеми і кваліфікації лікаря.

У складі тейпа немає ніяких лікарських препаратів і мазей. Тейпування відмінно допомагає без ліків і уколів. Стрічка складається з бавовняного матеріалу і гіпоалергенного клею.

Переваги тейпування 

Чому ми радимо кінезіотейпування:

 • безболісність лікування;
 • нешкідливість для дітей і дорослих;
 • пластир підходить для водних процедур;
 • добре пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати;
 • забезпечує рухову активність м’язам завдяки своїй еластичності;
 • ефективно знижує біль;
 • доступна вартість тейпування.

 

Записатися до фахівця

Застосування та протипоказання

Тейпи можна носити, не знімаючи, від 3 до 5 днів. Кінезіопластирі протягом цього часу не вимагають заміни, зняття і повторного наклеювання. Вони надійно закріплені. Поки відбувається терапевтичний вплив на пошкодженій ділянці тіла, можна займатися помірними фізичними навантаженнями. Тейп буде пристосовуватися до рухів тіла, розтягуючись або стискаючись на шкірі.

Процес наклеювання тейпів виглядає просто, але вимагає високої точності і професіоналізму. Тільки досвідчений лікар може правильно вибрати ділянку шкіри для тейпування, розмір пластиру і силу натягу – непрофесійно накладений тейп може задіяти неправильну групу м’язів і посилити симптоми.

Спеціаліст, в залежності від сили больових відчуттів пацієнта, зможе правильно розтягнути ділянку шкіри, і тільки потім накласти лікувальний пластир, розгладжуючи його по всій поверхні.

Також існує лімфодренажне тейпування – в Києві його проводять в клініці МЕДІЦЕНТР. Його використовують для оздоровлення і омолоджування, оскільки він прискорює швидкість відтоку лімфи.

Тейпування не варто проводити в таких випадках:

 • рани на шкірі, тромбоз, сильна набряклість;
 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • підвищена температура;
 • хвороби серця і нирок.

Кінезіологічне тейпування в Києві

Якщо виникла необхідність в медичному тейпуванні, зверніться в одну з кращих столичних клінік «Доктор НЕРВ», де вас проконсультують досвідчені фахівці.

Пацієнти часто звертаються до нас для проведення професійного тейпування, ціна процедури залежить від локалізації проблеми і конкретних симптомів. Щоб точно визначити необхідність процедури і ціну кінезіотейпування, потрібно записатися на особисту консультацію. Лікар, після вивчення вашої проблеми і безпосередньо огляду, підкаже, які тейпи найкраще наклеїти.

Популярність кінезіотерапії в Києві зростає з кожним роком – її ефективність оцінили вже тисячі пацієнтів.

Чекаємо Вас!

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом