Select Page

Карбоксітерапія

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Карбоксітерапія в МЕДІЦЕНТР

Хочете комфортно і без ін’єкцій омолодити шкіру обличчя, позбутися рубців і постакне? Тоді вам потрібна карбоксітерапія. Це одна з найефективніших методик безін’єкційного оздоровлення шкіри, яка не має аналогів серед інших косметичних процедур.

Що таке карбоксітерапія

Суть карбоксітерапії полягає у введенні під шкіру вуглекислого газу. Абсолютно безболісний метод омолодження з майже миттєвим ефектом. СО2 насичує клітини, і вони активно починають поглинати кисень. Такий спосіб призводить до посиленої мікроциркуляції, насиченні крові киснем, прискоренню метаболізму на клітинному рівні. Дерма позбавляється від токсичних речовин, відбувається процес регенерації, виробляється колаген.

Таким чином, безін’єкційна карбоксітерапія підтягує шкіру, робить її більш здоровою, відновлює природну пігментацію.

Цей щадний і комфортний спосіб помолодшати є також дуже швидким. Найчастіше достатньо всього 2 процедури, і протягом 1-2 тижнів без побічних ризиків шкіра стає молодшою і здоровішою. При цьому обходиться без підтяжок, лазерів, уколів.

Але так було не завжди. Спочатку карбоксітерапія була інвазивної, і її вуглекислий газ вводили під шкіру за допомогою ін’єкцій. Потім шкіру насичували за допомогою спеціальних масок. Процедура допомагає відновити шкіру обличчя після стресу, зими, хронічної втоми. До того ж, після неї добре проводити інші омолоджуючі процедури. Тоді шкіра дає ще кращий ефект.

Особливості проведення процедури

Для проведення карбоксітерапіі необхідно на шкіру нанести спеціальну речовину, яка сприяє звільненню молекулярного вуглекислого газу. Він проникає в тканини епідермісу. Клітини шкіри надлишок СО2 сприймають як кисневе голодування. Еритроцити капілярів в тканинах виділяють О2, що сприяє посиленому кровообігу. Живильні речовини починають активніше і рясніше надходити в тканини.
Записатися до фахівця

Етапи проведення карбоксітерапії

Процедура карбоксітерапії проводиться в кілька етапів.

 

  1. Діагностика. Перед тим, як почати лікування, необхідно провести діагностику. Для цього фахівець з’ясовує способи догляду пацієнта за шкірою обличчя, використовувані засоби, тривалості перебування на сонці і інші моменти, які впливають на загальний стан дерми.

  2. Підготовка. Перш за все, слід визначити протипоказання. Після цього необхідно провести сеанс зволоження, щоб не проводити карбоксітерапію на суху шкіру. Адже в ході процедури дерма втрачає вологу.
  3. Проведення процедури в кілька етапів. Очищення шкіри обличчя та шиї, нанесення спеціального кислотного гелю. Препарат може трохи пекти. Потім наноситься інший препарат, який знімає печіння. Саме в цей момент відбувається виділення вуглекислого газу, який проникає глибоко в клітини шкіри. Через деякий час шкіра очищається від зазначених препаратів, і наноситься спеціальна сироватка. На цьому етапі особливо важливо, щоб доктор правильно підібрав засіб для кожного персонально.

Ефект карбоксітерапії

Неінвазивна карбоксітерапія переноситься індивідуально. При добре помітних рубцях, постакне і зморшках ефект буде видно вже через 3-5 сеансів. Якщо шкіра виглядає просто втомленою, а інших видимих пошкоджень на шкірі не було помітно, то зміни відбудуться трохи пізніше.

Відразу після процедури шкіра виглядає почервонілою. Видимий результат з’явиться тільки на наступний день. Такий карбоксі-пілінг особливо добре допомагає проблемній шкірі. Але слід пам’ятати головне: спочатку проблеми ніби виявляються всі разом, починаються запальні процеси. Але протягом короткого часу вони зникають. Такий ефект дає прискорена мікроциркуляція крові. Через тиждень від всіх виниклих проблем не залишиться і сліду, шкіра придбає рівний тон і гладкий рельєф.

Що можна вилікувати

Карбоксітерапія апаратна відмінно підходить як антивікова терапія і лікування застійних явищ у клітинах тканин. Також процедура допомагає при акне і слідів після них, постзапальних рубців. Під час сеансу поліпшується кровообіг, відбувається врегулювання сальних залоз, знижується жирність дерми, виводяться токсини і шлаки, вирівнюється пігментація. Епідерміс відновлюється зсередини, використовуючи ресурси власного організму.

Показання

Карбоксі-пілінг підходить майже всім, для будь-якого віку і типу шкіри. Процес не викликає хворобливих реакцій, не залишає слідів і абсолютно безпечний. Це свого роду релакс: пацієнт спокійно відпочиває, а шкіра в цей час відновлюється. СО2 для нашої шкіри природний, тому не викликає негативних реакцій. До того ж в процесі в шкіру не проникає ніяких чужорідних речовин, які могли б негативно вплинути на загальний стан.

Якщо в процесі виникає негативна реакція організму на який-небудь компонент препарату, то лікар знімає маску, нейтралізує дію речовин і використовує інші методи безін’єкційної процедури.

Протипоказання

Заборонено проводити процедуру під час вагітності та в період лактації. Пацієнт на момент проведення повинен бути здоровим. Не рекомендується карбоксітерапія при таких патологіях:

  • хронічні хвороби:
  • ГРЗ і ГРВІ;
  • герпетичних інфекціях;
  • клаустрофобії.

Останній пункт пов’язаний з тим, що під час сеансу пацієнтові прикладають фіксуючі бинти, які закривають очі. Якщо людина страждає на клаустрофобію, вона може відчувати дискомфорт при тривалості такої процедури. Тому обов’язково потрібно попередити лікаря про такий момент.

Ніжність, рівність і чутливість після карбоксітерапії шкірі забезпечені. Але варто пам’ятати, що сонячні промені після процедури можуть бути небезпечні для шкіри, тому варто запастися сонцезахисним кремом.

Вартість карбоксітерапії
Якщо ви вирішили зробити карбоксітерапію в Києві, то ви можете звернутися в наш медичний центр. Наші досвідчені косметологи проведуть необхідне обстеження і призначать курс необхідної тривалості. Ціна процедури залежить від кількості сеансів, виду препаратів і професіоналізму лікарів.
Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом