Select Page
Главная | Медичні товари | Костюми для реабілітації

Костюми для реабілітації

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Костюм для реабілітації як складова успішного лікування

Велику роль у відновленні організму після інсульту, ДЦП, черепно-мозкових травм і пошкоджень хребта відіграє подальша реабілітація пацієнта. Є й вроджені дефекти, які можна усунути або зменшити їх вираженість. Неврологія – це складна система. З хворобою неврологічного характеру самому пацієнту не впоратися, і потрібен комплексний підхід, щоб захворювання більше не прогресувало. Для цього лікарі нашого центру застосовують різні методики і засоби, серед них носіння спеціальних костюмів для реабілітації, купити які можна безпосередньо в клініці.

Комплекс методів для успішної реабілітації

Тренувальний костюм з пневматичної основою допомагає при ослаблених м’язах, при відсутності тонусу. Для маленьких дітей це прекрасна можливість почати ходити і спиратися на п’яти, якщо за показаннями лікаря це необхідно. Певний вид такого костюма підтримує спину і хребет, не дозволяє рукам сіпатися, закріплює шийний відділ в нерухомому стані, надає і інші корисні властивості.

При реабілітації важливо дотримуватися режиму:

 • Планове носіння спеціальних костюмів для реабілітації. Конструкція костюма дозволяє підтримувати важливі органи і кінцівки, створюючи ортопедичний ефект.
 • Лікувальна гімнастика, здійснювана як в костюмі, так і без нього.
 • Прислухатися до лікаря невролога, що стежить за процесом реабілітації.
 • Відвідувати фізіотерапевтичні процедури.

При дотриманні всіх рекомендацій невролога і виконанні процедур період реабілітації проходить найуспішніше. Дуже важливий і правильний вибір костюма для реабілітації в клініці. Важливо точно слідувати рекомендаціям фахівця, відштовхуватися від поставленого діагнозу і ступеня підтримки хребта, шийного відділу або кінцівок.

Вплив костюма на рухову систему

Комплексний вплив костюма для реабілітації на рухову систему визначається цілою низкою чинників:

 • створенням аксиальной навантаження на скелетно-м’язовий апарат, що патогенетично обгрунтовано у хворих з гіпокінезією;
 • підвищенням резистивного навантаження при виконанні рухів;
 • корекцією порушень ходи і пози;
 • обмеженням гіпермобільності суглобово-зв’язкового апарату і запобіганням вегетативно-трофічних змін суглобів;
 • компресійним впливом на стопу в якості протидії її патологічній установці;
 • попередженням можливого різкого підвищення м’язового тонусу у відповідь на фізичні вправи за рахунок більш рівномірного розподілу навантаження;
 • позитивним впливом на мотивацію хворих;
 • можливістю формування, завдяки широкому діапазону регулювання, індивідуальної лікувальної програми, виходячи з клінічних та нейрофізіологічних особливостей рухових розладів кожного конкретного хворого.

Застосування костюмів для реабілітації дозволяє значно підвищити ефективність реабілітації хворих з руховими порушеннями, сприяє більш повному відновленню порушених функцій і поліпшення якості життя.

Як обрати костюми для реабілітації в Києві
Незалежно від віку пацієнта у нас ви можете придбати якісні костюми для реабілітації, ціна на них буде залежати від конкретного виробника і призначення. У нас ви знайдете костюми для безлічі медичних цілей: для дітей з ДЦП, дітям при епілепсії, вивихах кульшових суглобів, сильних деформаціях хребта та інші.

Обрати підходящий костюм для реабілітації може тільки досвідчений лікар. Не ризикуйте своїм здоров’ям – довірте це нашим фахівцям. Ви також можете проходити реабілітацію в нашій клініці, під наглядом лікаря.

Будьте здорові. Чекаємо Вас!

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом