Select Page
Главная | Медичні товари | Контактні лінзи і окуляри

Контактні лінзи і окуляри

Стати партнером центру

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module. Content settings.

Види лінз для окулярів і контактних лінз

Бачити світ настільки ж гарним, яким він є – мрія кожної людини, яка має проблеми із зором. І якщо оправа окулярів визначає ваш стиль, то якість зору залежить тільки від лінз. Світ оптики розвивається з року в рік: зараз якісні лінзи для окулярів можуть запропонувати людині настільки чудовий зір, який було складно уявити ще 10-20 років тому.

Які ж бувають лінзи? Перш за все, лінзи для окулярів і контактні лінзи. Контактні лінзи в основному застосовуються для корекції зору, але існують види для чисто косметичних і декоративних цілей. Бувають жорсткі і м’які лінзи, також різняться за терміном і режимом використання. Що стосується лінз для окулярів, більшості людей відомо про них тільки те, що існують окуляри з прозорим склом і сонцезахисні. Однак все набагато складніше, лінзи ділять на види відповідно до різних стадій далекозорості, короткозорості, астигматизму. Окуляри при цьому вибираються відповідні рецептурі залежно від специфіки зору.

Якщо ви вже починали вивчати ці питання, то, цілком можливо, розгубилися від різноманіття пропозицій і складності нюансів. Чим відрізняються прогресивні лінзи від біфокальних, і що таке фотохромні окуляри? Наш матеріал допоможе вам зорієнтуватися. Якщо ви все ж не зможете прийняти рішення, просто запишіться до нас на прийом – і вашим зором займеться фахівець, який безпомилково підбере ідеальний варіант для вас і ваших очей.

Контактні лінзи

Вибрати лінзи вам найкраще допоможе фахівець, який безпомилково підбере ідеальний варіант для вас і ваших очей. Найпоширенішими лінзами є м’які лінзи щомісячної заміни. Основна маса виробників контактних лінз спеціалізується саме на них: адже такий термін носіння є оптимальним компромісом між зручністю, комфортом та здоров’ям очей. Також м’які лінзи більш популярні, ніж жорсткі: очі швидше до них звикають і краще переносять. Проте, якщо ви тільки починаєте носити лінзи, краще вибрати жорсткі.

Види лінз для окулярів та їх відмінності

Якщо маєте незначне зниження зору і не хочете переплачувати кошти, можна підібрати універсальні окуляри з регулюванням лінз. В інших випадках необхідні:

  • Біфокальні окуляри (однофокальні) призначають людям з різними дефектами зору, але частіше пацієнтам з короткозорістю. Вони дозволяють комфортно читати і дивитися вдалину, але до них складно звикнути.
  • Прогресивні більш адаптивні, від них очі не втомлюються, вони вважаються мультифокальними.
  • Фотохромні лінзи – це спеціальне покриття, «хамелеони», які затемняются в залежності від джерела світла. Такі окуляри 2 в 1 відмінно підійдуть при будь-якому зниженні зору;
  • Циліндричні лінзи для окулярів використовуються при астигматизмі.

Особливу увагу варто приділити вибору лінз для комп’ютера, якщо маєте проблеми із зором (за рекомендацією офтальмолога). Якщо ж ні, можна підібрати в оптиці універсальну модель окулярів з лінзами для комп’ютера, що знижують шкідливий вплив випромінювання.

Матеріал і покриття

Оптику виробляють в більшості своїй з якісного полікарбонату. Він має такі ж оптичні властивості, як і лінзи зі скла.

Незалежно від того, біфокальні лінзи ви обрали або прогресивні, офісні лінзи для окулярів або фотохромні, необхідно визначитися з покриттями, які будуть наноситися на кожну лінзу. Ці дії проводяться для збільшення терміну служби окулярів і додаткового захисту зору. Таких покриттів на кожній лінзі кілька: антиблікове (антирефлексне), захисне від УФ, зміцнююче, гідро і антистатичне, кольорове.

Кольорове покриття

Сонцезахисні окуляри можуть мати кольорове скло і поляризовані лінзи, призначення яких в зменшенні яскравих сонячних відблисків і негативному впливі їх на очі. Тонування лінз, ціна якого залежить від виду покриття, проводиться за бажанням клієнта. Може застосовуватися не тільки в сонцезахисних, а й в коригувальних лінзах (приклад – фотохромні).

Найчастіше кольорові лінзи застосовуються, щоб виготовити:

  • Окуляри з червоними лінзами корисні в разі різкого переходу з темного приміщення в сильно освітлене, для поліпшення адаптації лікарі призначають носити круглі окуляри з червоними лінзами.
  • Окуляри з жовтими лінзами і коричневими використовуються для підвищення яскравості «картинки», краще їх надягати у вечірній час і вдень, коли сонячне світло не надто яскраве. Жіночі та чоловічі окуляри з жовтими склом підійдуть і при роботі з комп’ютером, так як вони зменшують вплив випромінювання на очі.
  • Окуляри з зеленими лінзами сприятливо впливають на вегетативну систему і очі, рекомендуються носити хворим на глаукому.

Що робити, якщо призначені окуляри з високими діоптріями лінз в меншу або більшу сторону? В такому випадку є два варіанти: вибрати товсті лінзи і оправу під них, зменшити товщину лінзи, замовивши високоіндексні лінзи. За рахунок збільшення сили заломлення світла, коригувальні властивості лінзи згідно з рецептом збережуться. Другий варіант буде ключовим, якщо хочете носити окуляри більш легкої ваги і легко підібрати вподобану оправу. Більш точно це зможуть визначити фахівці оптики, як тільки ви покажете рецепт.

Заміна лінз в окулярах в Києві і обслуговування

Перш ніж купити лінзи для окулярів, потрібно отримати рецепт від лікаря офтальмолога. Потім прийти в оптику або замовити онлайн лінзи згідно з рецептом, підібравши для них красиву і стильну оправу. Також можна замовити окуляри безпосередньо в оптичному центрі відповідно до власних побажань. Це можливо, якщо показники зору мають круглі цифри (діоптрії) і ви носите окуляри рідко, в разі необхідності.

Замінити лінзи в оправі або замовити нові можна в будь-який час, звернувшись в наш центр. Наші фахівці мають багаторічний досвід і постійно підвищують свою кваліфікацію в кращих освітніх центрах України та Європи. Вони професійно розкажуть про всі тонкощі вибору лінз для окулярів, порадять краще співвідношення ціни і якості. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати по одному з номерів телефонів.

Чекаємо Вас!

Записатися на дослідження

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356-30-03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 – 20:00; сб-нд: 9:00 – 18:00

Час работи

Понеділок ……………. 8:00 – 20:00

Вівторок ………………. 8:00 – 20:00

Середа ………………… 8:00 – 20:00

Четвер …………………. 8:00 – 20:00

П’ятниця ………………. 8:00 – 20:00

Субота …………………. 9:00 – 18:00

Неділя ………………….. 9:00 – 18:00

Карта сайту
Записатися на прийом