Select Page
  1. Главная
  2.  | Медичні товари

Медичні товари

Медичні товари в «МЕДІЦЕНТР»

Медичні товари – особлива група товарів, без якої сучасний світ вже складно уявити. Продукція, обладнання та медичні прилади завжди користувалися попитом, їх купують лікарі, клініки, установи, пацієнти.

Лікарям вони потрібні виходячи зі специфіки роботи: без халату, костюма або стетоскопа лікар не може проводити лікування або діагностику. Пацієнти, в свою чергу, при загостренні вірусних захворювань не зможуть прийти на прийом без захисних масок і бахіл, які теж є медичними товарами. У Києві їх можна придбати в будь-якій аптеці.

Асортимент товарів для медичних установ і пацієнтів цим не обмежується. Як правило, попит на такі товари сильно варіюється в залежності від сезону. Вітаміни купують взимку і навесні, сонцезахисні засоби і репеленти – влітку. Незалежно від пори року попитом користуються різні креми від попрілостей для малюків і мазі від алергії, а також косметика для проблемної шкіри. Очкова оптика і лінзи – одна з найбільш затребуваних категорій товарів серед людей різного віку.

Види і групи товарів медичного призначення

Умовно медичні товари можна розділити так:

  • лікарські засоби;
  • медична техніка, обладнання для діагностики і лікування;
  • спеціальні костюми для застосування в неврології;
  • гігієнічні вироби;
  • лікувальна косметика, в тому числі креми і мазі, що застосовуються при алергіях, дерматитах різного походження;
  • парафармацевтика, включаючи реактиви, одяг для медпрацівників, дієтхарчування, оптику: окуляри, лінзи.

Популярні товари

Медичні аксесуари, купити які ви можете онлайн в кілька кліків, бувають і реабілітаційні. Вони допомагають дітям при реабілітації після ДЦП, черепно-мозкових травм і інших рухових порушеннях. Такі інноваційні костюми фіксують кінцівки в певному положенні і коригують рухи хворого. Подібні костюми можна носити вдома або в фізкабінеті під наглядом лікаря.

На нашому сайті представлені медичні товари в широкому асортименті. Тут знайдуться медичні вироби для установ та фізичних осіб, відвідувачів клінік і людей, що піклуються про своє здоров’я самостійно. Прокрутіть наш каталог медичних товарів – ми впевнені, ви знайдете те, що вам потрібно. Будьте здорові!

Записатися на консультацію

Ви можете записатися на консультацію до потрібного фахівця, залишивши свої контактні дані у формі нижче. Максимальний термін обробки заявки – 30 хв.

Контакти центру

Київ, вул. Ломоносова, 71в

(050) 356 -30 -03

medcenter@gmail.com

}

пн-пт: 8:00 -20:00; сб 9:00 -15:00; нд- вихідний

Ми в соціальних мережах

Медичні товари
Записаться на прием